Úvod Koktail Poďte na Sĺňavský cyklo-karneval

Poďte na Sĺňavský cyklo-karneval

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Chystáte už netradičný bicykel? Že nie, mali by ste rýchlo začať. Netradičné cyklovanie a Sĺňavský cyklo-karneval sa koná už budúcu sobotu 30 지누션 다운로드. apríla. Bude to prehliadka kreativity, ale aj bláznivých nápadov v kombinácii s tým čo k Piešťanom jednoznačne patrí, teda bicyklom.

[singlepic id=12622 w=320 h=240 float=left]O deviatej dopoludnia sa môžu záujemcovia o cyklistický výlet vydať na cyklotrasu z Piešťan okolo Váhu do Hlohovca a späť socket.io.js. Meria 36 km a je stredne náročná. Popoludní o 14.00 h sa uskutoční prehliadka karnevalových bicyklov na nábreží Váhu pri Krajinskom moste. O hodinu neskôr o 15.00 sa bude „krstiť“ Piešťanská poznávacia značka a o 15.15 sa uskutoční časovka karnevalových bicyklov na 1000 metrov Remixos 3.0. O 15.30 účastníci spoločne prejdú po kolookruhu s cieľom u Dina.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Neváhajte a pridajte sa. Karneval bude jedinečným zážitkom nielen pre účastníkov, ale aj pre divákov, teda v prípade, že dostatok kreatívnych ľudí vytvorí bicykle, ktoré bežne na cestách neuvidíte spring attachments. Fantázii sa medze nekladú, môžete svojho tátoša premeniť na zviera, znázorniť ním nejaké povolanie, alebo spraviť niečo úplne iné, zábavné či šialené 고전게임 남극탐험 다운로드.

Organizátor tejto akcie Michal Fiala sa už pustil do výroby svojho netradičného bicykla. Rozhodol sa skrížiť bicykel s kajakom 이니시스 플러그인 다운로드. Nechajte sa inšpirovať. Zatiaľ je to len prvotná fáza, ale o týždeň sa už budte môcť pozrieť na stroj, ktorý bežne nestretnete.

[nggallery id=667]

Ako inšpirácia môžu slúžiť aj výtvory na tejto stránke:

http://cyklistikakrnov.rajce.idnes.cz/Cyklo_foto_-_kola_vsecho_druhu/

Text a foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA

Chystáte už netradičný bicykel 권왕전생 다운로드? Že nie, mali by ste rýchlo začať. Netradičné cyklovanie a Sĺňavský cyklo-karneval sa koná už budúcu sobotu 30. apríla. Bude to prehliadka kreativity, ale aj bláznivých nápadov v kombinácii s tým čo k Piešťanom jednoznačne patrí, teda bicyklom utorrent Hangul edition.
REKLAMA