Úvod Koktail Poďte na Miš Maš a vyrobte si vlastného robota s dušou

Poďte na Miš Maš a vyrobte si vlastného robota s dušou

REKLAMA

Kto ste si nestihli pozrieť staré priestory bývalého Figara a novovznikajúceho kultúrneho centra Arta, môžete doň nahliadnuť už túto sobotu 28 지하철 앱 다운로드. septembra. Malými komunitnými akciami priestor postupne ožíva. Organizátorky Miš Maš bazáru chystajú v Arte druhý ročník podujatia, ktoré združí všetkých, ktorí chcú posunúť svoje veci ďalej, uloviť si originálne kúsky alebo zažiť sobotnú blšákovú atmosféru full Pinterest image.


Tento rok si pre vás organizátorky pripravili okrem bazárovej atmosféry, dobrej hudby a príjemného posedenia pri káve a koláčiku aj workshopy zamerané na udržateľnosť, v ktorej sa nesie celá myšlienka bazáru Obit.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

O 14:00 h si budú môcť pod vedením študentky VŠVU Emy Lančaričovej vyrobiť deti aj dospelí vlastný a originálny suvenír spätý s Artou Subtitles in Spanish. Pracovať budete s nájdenými materiálmi, ktoré slúžili predošlým nájomníkom. Ich recykláciou vytvoríte robotov s dušou a pomôžete k zníženiu odpadu Skelelton Key.

O 15.00 h si s Viktóriou Komarňanskou z Marna ateliéru ušijete tašku z reklamných bannerov Happy meed mr. (Na tento workshop je potrebné nahlásiť sa vopred na viktoria.komarnanska@gmail.com)

Miš Maš bazár sa bude konať už túto sobotu, 28.septembra od 10.00 – 18.00 h v Arte na Kollárovej ulici 2 v Piešťanoch 최신가요 2019 11월 다운로드. Viac informácií o podujatí a workshopoch nájdete na FB Miš Maš bazáru.  

TS Foto tašky: Marna

REKLAMA