Úvod Koktail Čo prináša Centrum pomoci pre rodinu v Piešťanoch na jeseň?

Čo prináša Centrum pomoci pre rodinu v Piešťanoch na jeseň?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Poskytujeme poradenstvo, prevenciu a vzdelávanie pre rodiny a jednotlivcov. Sme k dispozícii utorok až štvrtok od 9.00 do 15.00, v piatok od 9.00 do 13.00, naše centrum sa nachádza na Poštovej 1 vstup vchodom medzi kníhkupectvom Dobrá kniha a kostolom jezuitov 왕후 심청 다운로드. Kontaktné telefónne číslo do pobočky v Piešťanoch je 0944 376 741, je potrebné sa vopred telefonicky alebo mailom objednať. V centre pracujú dve psychologičky a sociálna
pracovníčka old game.

Túto jeseň prinášame niekoľko zaujímavých pozvánok:

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pozývame na Manželské večery v Piešťanoch, začíname 15. októbra 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. Manželské večery sú kurzom, ktorý už mnoho rokov prináša zlepšenie porozumenia a oživenie pre manželský vzťah. Súkromie každého páru je rešpektované 혼인신고 양식 다운로드. Stretnutia sú raz do týždňa vo večerných hodinách od 17.30-20.00, súčasťou programu je spoločná večera vo dvojici, priblíženie tém ako sú komunikácia, konflikty, sexualita, odpustenie, vzťahy s rodičmi a a prejavovanie lásky php compression. Prihlásiť sa a získať viac informácií môžete na cppr.piestany@gmail.com alebo na tel. čísle 0944 376 741.

Projekty Sára a Tereza už niekoľko rokov v Trnave ponúkajú pomoc pre rodiny s deťmi a seniormi large iPhone attachments. Aj v Piešťanoch chceme tieto dobrovoľnícke projekty rozbehnúť. Ak máte a čas a chuť zapojiť sa do dobrovoľníckej pomoci a túžite byť užitoční, chcete sa viac naučiť a pracovať na sebe, ozvite sa nám pdf 소설 다운로드. Budeme vás kontaktovať. Ponúkame zázemie, zaškolenie, mentoring, spoluprácu a možnosť získania zaujímavých skúseností a vzťahov.

Ďalším pripravovaným projektom je rodinná EKOknižnica medical certificate. EKOknižnicu pripravujeme, aby sme verejnosti ponúkli možnosť požičať si kvalitné knihy pre deti, teenagerov, ale aj osvedčenú výchovnú a psychologickú literatúru Windows 7 illegal download. Uvítame aj knižky, ktoré už doma nepotrebujete a môžu obohatiť ďalších, ako aj finančnú podporu na zakúpenie zaujímavých nových knižných titulov, ktoré budete mať u nás v Centre pomoci pre rodinu k dispozícii 중국어 성경 다운로드. Knihy môžete priniesť v pondelok až piatok do CPPR Piešťany po telefonickej dohode na 0944 376 741 alebo nám napíšte na cppr.piestany@gmail.com.

Okrem EKOknižnice pozývame do EKOšatníka v Trnave. Nachádza sa v centre mesta na Štefánikovej 46 v sídle Centra pomoci pre rodinu. Ak neviete, čo s oblečením po svojich deťoch, EKOšatník je dobrá voľba. Rovnako však je dobrým miestom, ak hľadáte niečo pekné a zachovalé pre svojich najmenších. Otváracie hodiny sú v utorok a vo štvrtok od 13.30 do 15.30 h, v piatok dopoludnia od 9.00 do 11.30 h. Priniesť oblečenie sa dá však kedykoľvek počas pracovnej doby Centra pomoci pre rodiny v Trnave s výnimkou pondelka. Viac informácií na www.cppr.sk.

Mgr. Lucia Drábiková, PhD., riaditeľka pobočky CPPR v Piešťanoch

REKLAMA