Úvod Koktail Plávajúce múzeum je otvorené, vyskúšali ho prví námorníci

Plávajúce múzeum je otvorené, vyskúšali ho prví námorníci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zástupcovia cestovných kancelárií a iných subjektov cestovného ruchu sa oboznámili najnovšou piešťanskou atrakciou Official donggang download. Pri Rybárskom dvore kotví verná kópia starovekej vojenskej lode, ktorá je zároveň múzeom. Návštevníci sa na jej palube premenia na námorníkov 차임벨 다운로드.

Loď s názvom Hyperborea sa do Piešťan presťahovala z Trenčína a pri Rybárskom dvore našla bezpečný prístav, kde jej nehrozia útoky vandalov 시를 잊은 그대에게 다운로드. Rovnaké vojenské plavidlá z čias starých Rimanov slúžili aj pri prieskumných plavbách po prítokoch Dunaja, nadšenci histórie chcú pomocou neho verejnosti dokázať, že aj v našich zemepisných šírkach bol staroveku čulý obchodný ruch Genuine for Windows 7.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Medzi prvým pozvali na palubu zástupcov subjektov cestovného ruchu, pretože Hyperborea je nepochybne ďalším piešťanským turistickým lákadlom 창조의 법칙 다운로드. Navštíviť ju môže každý po telefonickej dohode alebo vo vyhradených hodinách. Súčasťou expozície, ktorá milovníkov histórie pri Rybárskom dvore čaká, je aj staroveká obchodná stanica plná dobových predmetov – od keramiky až po zbrane a oblečenie 트위치 동영상 다운로드.

Pozrite si fotogalériu z prezentácie tohto plávajúceho múzea. Navštíviť ho môžete počas prázdnin po telefonickej dohode (0905945 244) alebo v týchto termínoch: streda: o 15.00 h a 17.00 h, sobota a nedeľa o 13.00 h, 15.00 h a 17.00 h 엠씨더맥스 전집 다운로드.

[nggallery id=2370]

Text: Martin Palkovič Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA

bike-centrum

REKLAMA