Úvod Koktail Piešťany očami Wintera – pozrite si jeho plány a realizácie

Piešťany očami Wintera – pozrite si jeho plány a realizácie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V rámci projektu realizácie sochy Ľudovíta Wintera a pri príležitosti 50. výročia úmrtia budovateľa piešťanských kúpeľov, priblíži občianske združenie ProWinter v spolupráci s Balneologickým múzeom Imricha Wintera v Piešťanoch a Trnavským samosprávnym krajom, piešťanskej verejnosti a návštevníkom mesta menej známe plány a nedokončené realizácie jeho projektov na zveľadenie mesta a podporu cestovného ruchu. Piešťany očami Wintera budú sprístupnené vernisážou v pondelok 10 monthly contract form. septembra.

Výstavné panely s historickými fotografiami z archívu Balneologického múzea priblížia šesť projektov z dieľne Ľudovíta Wintera a jeho spolupracovníkov – Palmárium a park, Kolonádový most a hotel Arthros, Záhradné mesto a lanovka, Most cez obtokové rameno Váhu, Prestavba Františkových kúpeľov a Floreát 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Súčasťou výstavy je aj informačný panel o postupe prác na soche Ľudovíta Wintera, ktorú sa občianske združenie ProWinter snaží zrealizovať aj s pomocou finančných príspevkov z verejnej zbierky od obyvateľov mesta short-haired mr. Výber fotografií zachytáva celý proces od vizualizácie sochy, cez nákup materiálu a výrobu skeletu, po modelovanie hlineného modelu a jeho schvaľovanie odbornou komisiou pod vedením Krajského pamiatkového úradu v Trnave 터치패드 다운로드.

Vernisáž sa uskutoční v pondelok 10. 9. 2018 o 18:00 v galérii Elektrárne Piešťany. Výstava bude prístupná verejnosti až do 15. októbra 2018. Vstup voľný 원펀맨 오프닝 다운로드.

-inf- Zroj: OZ ProWinter

REKLAMA