Úvod Koktail Piešťany v hlasovaní o Žihadielko vo vedení, za týždeň nazbierali 10 776...

Piešťany v hlasovaní o Žihadielko vo vedení, za týždeň nazbierali 10 776 hlasov

Spoločnosť Lidl rozbehla 16. januára hlasovanie o ihriská Žihadielko v celkovej hodnote 870 000 eur. Na základe výsledkov získa desať slovenských miest nové ihrisko, pričom Piešťany aktuálne vedú kategóriu od 23 000 do 34 999 obyvateľov mega zip. Dohromady zozbierali Piešťanci do dnešného rána už 10 776 hlasov, na druhom mieste boli Levice s 10 069 hlasujúcimi a Liptovský Mikuláš je momentálne bronzový s 4 026 hlasmi Olympus Guardian. Súťaž potrvá do 28. februára, aktuálne sa do nej zapojilo 49 206 ľudí, ktorí poslali 221 943 hlasov.

Lidl ihrisko Zihadielko 1

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

„Žihadielko dokázalo zjednotiť celé mestá, tisíce ľudí sa spojilo pre spoločný cieľ 파이널 판타지 다운로드. Výnimočným zážitkom bolo sledovať ošiaľ počas hlasovania a predovšetkým radosť v detských očiach pri oficiálnom otvorení ihrísk. Týmto projektom chceme prispieť k tomu, aby deti mohli svoj voľný čas tráviť na čerstvom vzduchu spolu so svojimi rodičmi a priateľmi locale. Včielka Maja a jej kamaráti sa preto vrátili a ľudia majú opäť možnosť vybrať lokality, v ktorých v lete postavíme ihriská a následne ich venujeme mestám,“ povedal Matúš Gála, generálny riaditeľ spoločnosti Lidl Slovenská republika 김민규 here 다운로드.

IMG_5307

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov 노트북 절전모드 다운로드. Jeho rozmer je 16 x 20 m a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov. Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je EPDM liata guma, pre väčšie štrk Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách 워크3 다운로드. Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Na ihrisku sa budú nachádzať aj lavičky a stojan na bicykle 프레디의 피자가게1 다운로드. Hodnota ihrísk je spolu 870 000 €.

-lt/Zdroj a grafika: Lidl, Žihadielko/Foto: archív-

REKLAMA