Connect with us

Koktail

Piešťanským orieškom je mohutný ridgeback Ben

Published

on

Reklama

Tridsaťdva psov v štyroch kategóriach sa zúčastnilo v sobotu 25. júna súťaže Piešťanský oriešok, ktorú organizuje piešťanský útulok. Termín podujatia sa posúval na jún, aby bolo lepšie počasie, ale ani tento raz nebolo ideálne. Majiteľov štvornohých krásavcov to však neodradilo. O víťazovi rozhodli diváci pomocou hlasovacích lístkov.

Súťažilo sa v kategóriach – PUPPY vek psíka 4 – 9 mesiacov, JUNIOR vek psíka 9 – 24 mesiacov, trieda OPEN vek psíka 1 – 7 rokov a SENIOR vek psíka 7 a viac rokov.  [singlepic id=15453 w=320 h=240 float=left]Zapojiť sa mohli kríženci aj čistokrvní psi. Diváci sa rozhodovali, ktorému psíkovi dajú svoj hlas, na základe toho ako ich zaujal. Hodnotili všetko, výzor, šikovnosť súlad so svojím pánom… Najviac hlasov získal a absolútnym Piešťanským orieškom v roku 2011 sa stal osemročný rodézsky ridgeback Ben majiteľky Jarmily Stanekovej. Tá Bena, ktorý má nesmierne pokojnú povahu cvičí na to, aby zvládal detskú kanisterapiu.

Reklama

Ocenení v jednotlivých kategóriach:

Puppy

Reklama

Vidličková Nikola – bradáč Jack, Piešťany

Lucia Valentovičová – beauceron Arieta, Piešťany

Simona Madleniaková – pappilon Eskimo Kiss, Dulovce

Junior

Jana Kibinová – kríženec Ziva, Nitra

Janka Sabová – malý bradáč Riky, Vrbové

Open

Veronika Miháliková – kríženec kokra Boddi, Petrova Ves

Adriana Vaculová – kríženec Beky, Piešťany

Lenka Búziková – kríženec husky Gora, Nové Mesto nad Váhom

Senior

Iveta Ondrášiková – kríženec NO Alex, Piešťany

Jarmila Staneková – rodézsky ridgeback Ben, Piešťany

Zuzana Zelenayová – zlatý retriver Tina, Piešťany

[nggallery id=860]

Pokiaľ sa zaregistrujete na našej stránke (formulár je vpravo hore), získate prístup k fotografiám z vybraných akcií a možnosť stiahnuť si ich vo vyššom rozlíšení. Registráciou získate taktiež služby newslettru. Časom budú pre registrovaných čitateľov prístupné ďalšie bonusy navyše. Ak teda chcete fotografie z Piešťanského orieška, po registrácii vám budú na tomto mieste k dispozícii.

[member]Kliknite na túto linku a stiahnite si fotografie, buď po jednej, alebo všetky naraz kliknutím na piestansky oriesok all.zip (súbor má 26 MB). Rozlíšenie fotografií je 1600×1067 px. Fotografie sa nesmú publikovať  bez súhlasu autora.[/member]

Text a foto: T. Hudcovič

Populárne články