Úvod Koktail Najlepší guláš navarili Vlaštofky, červené víno dalo ich gulášu jedinečnú chuť

Najlepší guláš navarili Vlaštofky, červené víno dalo ich gulášu jedinečnú chuť

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Na brehu Váhu pri Saint Tropez Bare a Campingu Pullmann pod Červenou vežou sa v sobotu 25 Silent Hills download. júna napriek nie zrovna najprívetivejšiemu počasiu uskutočnili Majstrovstvá vo varení gulášu. Prihlásených bolo 15 družstiev, osem sa ich však nechalo odradiť počasím, a tak sa do súťaže zapojilo iba sedem statočných 12 솔져스 다운로드.

[singlepic id=15383 w=320 h=240 float=left]Súťažiaci prišli z Piešťan, Banky, Ratnoviec, Sokoloviec, Lúky, ale aj z Brna a Ostravy 더크로스 don't cry 다운로드. Tímy Svedkovia gulášoví, Dino Team, Mastné oko, Pubkáči, Moribundus, Vlaštofky a Gurmáni navarili spolu cez 50 litrov gulášu, čo vystačilo na 150 porcií pre súťažiach a hostí ptgui. Minuloročný víťazný tím Boro team z Ratnoviec sa tento rok nezúčastnil.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Počasie bolo všelijaké, chvíľu svietilo slnko, chvíľu pršalo, potom fúkal silný vietor a bolo zima Warframe download. Pri kotloch však bolo príjemne teplo a hrialo aj víno určené do gulášu. Atmosféra bola výborná, vzájomné slovné hecovanie jej len prospievalo Download Adobe Acrobat. Pozrite si video a posúďte sami:

[youtube width=“522″ height=“320″]http://www.youtube.com/watch?v=x-KHc8Aoi2w[/youtube]

A kto vyhral 우담바라 다운로드? Na treťom mieste sa umiestnilo družstvo Gurmáni z Ratnoviec. Tí získali aj špeciálnu cenu za najsympatickejšie družstvo. Druhé miesto získal tím Moribundus zložený zo súťažiacich z Brna a Ostravy 윈도우 업데이트 다운로드. Varili typický český guláš, kde dôležitou ingredienciou bola slanina. Víťazom sa stal tím Vlaštofky (Piešťany, Lúka, Sokolovce), [singlepic id=15362 w=320 h=240 float=right]ktorého guláš oslovil porotu jednak po estetickej stránke, ale ešte viac po chuťovej 트릭아트 던전 다운로드. Tajomstvom šéfkuchára bolo červené víno, ktoré dodalo gulášu výnimočnú chuť. O tom, kde hľadať kandidátov na víťazstvo hovoril už názov tímu, pretože ten bol pôvodne Profíci bez čapice, avšak po niekoľko násobnom prenášaní kotla a schovávaní sa pred dažďom sa tím rozhodol pre zmenu, a tak sa premenoval na Vlaštofky 한영번역기 다운로드.

Atmosféru podujatia si môžete pozrieť vo fotogalérii, ale chuť guláša vám žiaľ sprostredkovať nevieme. Nabudúce príďte určite pozrieť osobne.

[nggallery id=859]

Text a foto: T. Hudcovič

 

REKLAMA