REKLAMA

Od dnes do nedele si môžu zákazníci reštaurácií a kaviarní, ktoré sú členmi oblastnej organizácie Rezort Piešťany, užiť Piešťanský víkend jahodových pochúťok hp unix 다운로드. Zukcmann Villa, kaviareň hotela Park a hotela Máj sa spojili s miestnym producentom ovocia Plantex Veselé a pripravili zaujímavú kulinársku ponuku 미확인 다운로드.

V Zukmann Ville na pešej zóne sa podáva Jahodový Aperolspritz alebo Jahodové bellini, čo sú lahodné letné nápoje gpu tweak 다운로드. Ako hlavný chod pripravili kuchári v tomto podniku Filet tresky s jemne pikantou jahodovou salsou a výberom listového šalátu. Dopriať si môžete tiež domáce palacinky s vanilkovou ricottou, jahodami a sorbetom 애나벨 1 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger

 

V kaviarni hotela Park sa zamerali na sladké pochúťky my uncle. Prvou je Jahodová poézia, teda nadýchaný smotanovo – tvarohový krém s jahodami. Ďalej si môžete objednať Jahodovo – rebarborový pie – krehké cesto plnené osviežujúcou jahodovo – rebarborovou plnkou s lahodnou šľahačkou 국가해양기본도 다운로드. A do tretice  Falošné jahodové tiramisu, čo je ľahký piškót prekladaný jogurtom a jahodami.

V kaviarni hotela Máj môžete ochutnať jahodovú bublaninu z nadýchaného domáceho piškótového cesta bez umelých prísad a jahodový ovocný pohár so šľahačkou a zmrzlinou, ktorého základom je výberová zmrzlina HS select Mackintosh.

Podrobnejšie info tu 다마고치 게임 다운로드.

-inf- Foto: Zuckmann Villa

REKLAMA