Úvod Koktail Piešťanská mestská akupunktúra – o malých zásahoch s možným veľkým efektom –...

Piešťanská mestská akupunktúra – o malých zásahoch s možným veľkým efektom – dnes v Arte

REKLAMA
Knebl

Architekti niekoľko mesiacov mapovali kolízne miesta či priestory s nevyužitým potenciálom vo verejnom priestore Piešťan. Spolu so študentami Katedry architektúry SvF STU pomenovali ich problémy a navrhli aj rýchle riešenia 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. Príďte sa pozrieť, ako by mohli malé zásahy okamžite zlepšiť kvalitu života obyvateľov a obyvateliek Piešťan. Prezentácia výsledkov projektu Mestská akupunktúra sa uskutoční 10 subtitles for Game of Thrones Season 8 5. decembra o 18:00 h v priestoroch Arta Piešťany na Kollárovej ulici.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Súčasťou večera bude aj ukážka iných prístupov k využitiu malých zásahov Galaxy Note firmware. Porozprávať o nich prídu Matúš Lukačovič, ktorý pracuje pre mesto Hlohovec a Mária Štrbíková, ktorá stojí za iniciatívou Cez Kerestúr v Križovanoch nad Dudváhom game to survive the nuclear war.

Nasledovať bude diskusia o verejnom priestore s hosťami: architektkou Evou Rohoňovou, architektom Pavlom Pilařom, Matúšom Lukačovičom z odboru stratégie mesta Hlohovec, architektkou a poslankyňou obecného zastupiteľstva Máriou Štrbíkovou a Janou Vitkovou z odboru stratégie mesta Piešťany, ktorá má na starosti architektúru a územný rozvoj Froome2. Diskusiu bude moderovať Lívia Gažová.

Zbierku nápadov, ktoré vznikli v rámci projektu Mestská akupunktúra si môžete pozrieť na webstránke piestanskyokruh.sk alebo na FB stránke Piešťanský okruh 즐거운 인생 다운로드. Doteraz bolo zverejnených deväť nápadov na zlepšenie prostredia Piešťan. Architekti sa zaoberali situáciou na Kuzmányho ulici, vizuálnym smogom pred OD Prior, priestorom pred Barlolámačom, amfiteátrom, dvomi námestiami i sídliskom Adam Trajan 또 오해영 2회 다운로드.

Piešťanský okruh / red Grafika: Piešťanský okruh 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba