Úvod Koktail Hokejové verejko – príďte si s deťmi zahrať hokej na zimný štadión

Hokejové verejko – príďte si s deťmi zahrať hokej na zimný štadión

REKLAMA
Skola Rakovice

Zima – nezima. Nečakajte, kým vonku začne mrznúť. Na ľadovej ploche na zimnom štadióne si vaše deti môžu skúsiť, ako sa hrá skutočný hokej 에버레스트 다운로드. Využite túto skvelú príležitosť a príďte na Prvé Hokejové verejko na zimnom štadióne v Piešťanoch.

Hokejové verejko sa začína v sobotu 14 퀵타임 플레이어 다운로드. decembra o 16.30 hodine. Vítané sú všetky deti so svojimi rodičmi. Podujatie pripravili HK Havrani pre všetkých, čo milujú pohyb na ľade 라이트룸6 다운로드. Vyčlenili viac ako hodinu na pohybové aktivity prednostne pre deti od 4 do 13 rokov. Každý teraz dostáva možnosť vyskúšať si, ako sa hrá ľadový hokej future section on the other side of the border. Klub má pre deti k dispozícii obmedzený počet hokejok, preto odporúčame si so sebou vziať vlastnú.
Máte doma nádejného jedného či viac reprezentantov, ktorí si to chcú skúsiť Free nursery rhyme download? Vyplňte registračný formulár a nezabudnite napísať, koľko detí s vami príde Download the business registration card.

Účasť je bezplatná. Prineste si so sebou teplé oblečenie, rukavice a prilbu. Prilba nemusí byť hokejová. Vy aj deti si vystačíte s cyklistickou. Pre deti bude k dispozícii tréner, ktorý im ukáže základy korčuľovania a hokejovej techniky 시사기획 창 다운로드.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Náš tip: Ak prídete na zimný štadión o 20 – 30 minút skôr, budete mať dostatok času na prezlečenie a prezutie sa v šatni. A naplno tak využiť všetok čas určený na ľadovej ploche pps.
Objavte vo vašich deťoch každý talent, možno sa skrýva práve na ľade. Tešíme sa na vás.

PS: Decká budú môcť strielať góly do bránky, kde ich bude chytať skúsený hokejový brankár 아틀란 맵 다운로드. Koľko dostane gólov? Počas podujatia bude klub ponúkať na zahriatie horúci čaj.

Účasť na podujatí je na vlastnú zodpovednosť Mac vlc.

TS HK Havrani

REKLAMA