REKLAMA
Esesko

V Piešťanoch vznikla nová iniciatíva „Chyť a pusť“. Samotný názov trochu provokuje, avšak práve preto by mohol pomôcť k úspechu rpgxp 다운로드. „Chyť a pusť“ chce podporiť myšlienku, že život v našich vodách si treba vážiť sql server 2005 다운로드. Ako ste iste podľa fotiek pochopili, ide o aktivitu  rybárov, konkrétne od nás z Piešťan, ktorí veria, že sa jej podarí dať  aj celoslovenský rozmer MasterCam x8.

wlipeň

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Nechceme presviedčať rybárov, že musia pustiť každú jednu rybu, ktorú ulovia, ale radi by sme dosiahli to, aby si čo najviac ľudí vážilo život v našich riekach a jazerách Download backtrack 5. Dlho sme rozmýšľali ako to docieliť a pomôcť našim vodám a športovému rybolovu na Slovensku. Napokon sme sa rozhodli naštartovať iniciatívu „Chyť a pusť“,“ hovorí Lukáš Stredanský 윈도우 10 1903 다운로드.

V rámci projektu sa okrem informačnej kampane budú tiež predávať výrobky pod značkou „Chyť a pusť“, pričom časť z predaja bude venovaná na zarybnenie slovenských vôd pôvodnými druhmi rýb. Iniciatívu podporil  známy slovenský fotograf prírody Kurt Konrad a poskytol svoje fotografie 8090 가요 다운로드.

wChyt_a_Pust_foto1_design
Aktuálne tak vznikla luxusná edícia rybárskeho oblečenia „Chyť a pusť“ 피트니스 대회 다운로드. Tričkí sú vyrobené z organickej bavlny určenej pre športových rybárov so zodpovedným prístupom k prírode. „Vieme, že svet je veľký, ale ak chceme niečo zmeniť musíme začať u nás doma, preto všetky práce na tričkách „Chyť a pusť“ prebiehali na Slovensku 웹 게임 소스 다운로드. Ryby nie sú anonymné obrázky z foto-banky, ale práca známeho slovenského fotografa, tlač, spracovanie grafiky, dokonca aj zabalenie a tvorba obalu, to všetko je  „Made in Slovakia“ Autocad 2014 free download. Každé tričko zo série „Chyť a pusť“ je vyrobené zo 100% 17201252_10208736834922441_5272808273665409582_n[1]certifikovanej organickej bio bavlny font creator. Výhodou organickej bio bavlny je okrem veľmi vysokej kvality aj spôsob jej pestovania, pri ktorom sa neubližuje prírode a životu v riekach, to znamená žiadne pesticídy, ktoré už toľkokrát otrávili naše rieky. Áno organická bavlna je drahšia, ale je to podľa nás najdokonalejší materiál z ktorého vieme vyrobiť tričko a tento projekt si to určite zaslúži,“ vysvetľuje L. Stredanský.

Chyť a pusť – je pre niektorých rybárov životná filozofia, pre iných rozumný spôsob ako udržať naše rieky a jazerá plné života. Pre niekoho tieto slová znamenajú pochopenie toho, že si nemôže vziať každú rybu, ktorú uloví a to je cieľ iniciatívy. Viac na www.chytapust.sk.wChyt_a_Pust_foto2_visual (1

-red- Foto: Kurt Konrad

REKLAMA