Úvod Aktuality Pri Kocke už týždeň nefungujú semafory, pokazila sa ovládacia skrinka

Pri Kocke už týždeň nefungujú semafory, pokazila sa ovládacia skrinka

REKLAMA
Knebl

Od polovice minulého týždňa sú mimo prevádzky semafory na križovatke ciest Bratislavská, Žilinská a Ulice Andreja Hlinku. Napriek tomu, že väčšina križovatiek v meste nie je svetelných, v prípade výpadku semaforov na takejto veľkej križovatke nastávajú počas dopravnej špičky menšie kolízne situácie ShowAppStore. Servis sľubuje opravu v čo najkratšom možnom čase.

IMG_5490

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

„Na ovládacej skrinke došlo k poistnej udalosti 유튜브 프리 다운로드. Skrinka sa nachádza v Bratislave v servisnej spoločnosti na kontrole riadiacich prvkov,“ uviedol vedúci Strediska údržby Služieb mesta Piešťany Peter Fiala a dodal: „Termín opravy bude záležať od rozsahu poškodenia a dodania náhradných dielov pre servisnú spoločnosť 제이 쿼리 다운로드. Prísľub mám od servisnej spoločnosti v čo najkratšom možnom termíne. Po spustení prebehne taktiež povinná revízia zariadenia.”

O situácii je informovaná štátna i mestská polícia, ktorých príslušníci sú pripravení v prípade potreby pri tvorbe kolón, alebo iných problémoch okamžite zasiahnuť Peview.

Kým nebudú semafory opäť funkčné sú účastníci cestnej premávky povinní riadiť sa zvislým a vodorovným dopravným značením. Ak reguluje premávku policajt, jeho pokyny sú nadradené aj dopravným značkám 트리오브세이비어 그리드 다운로드. Chodci by sa mali pred priechodmi pre chodcov ešte pozornejšie pozrieť na obe strany, aby sa uistili, či môžu cez súvislý prúd vozidiel bezpečne prejsť modern talking.

-vv-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba