Úvod Koktail Petícia za podporu cyklochodíka z Piešťan do Vrbového je spustená

Petícia za podporu cyklochodíka z Piešťan do Vrbového je spustená

REKLAMA

Počas uplynulého víkendu pripravil Inštitút pre trvalo udržateľný rozvoj Zelenú cyklojazdu, ktorej hlavným cieľom bolo podporiť petíciu za vybudovanie cyklo-dopravného spojenia medzi Piešťanmi a Vrbovým 잭스미스 게임 다운로드. Podujatie odštartovalo v priestoroch Elektrárne Piešťany a na osem kilometrov dlhú trasu sa následne vydali desiatky cyklistov. Iniciatíva za vybudovanie cyklotrasy prebieha už niekoľko rokov, pričom spojenie obcí v piešťanskom regióne má podporu veľkej časti verejnosti One Fun Man 2 5. Skupina okolo občianskeho združenia Čango naopak podporuje zachovanie trate a hľadanie alternatívneho riešenia, tak aby mohla fungovať železnica aj cyklochodník 한국 가요 다운로드. K hlavným otáznikom ohľadom realizácie v súčasnosti patrí financovanie celého projektu, rovnako ako postoj Ministerstva dopravy Slovenskej republiky. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Téma cyklotrasy sa rieši priebežne od roku 2009, pričom konkrétny termín zostáva i naďalej neistý Premiere Pro cs5. Členovia petičného výboru v zastúpení Mariána Kališa, Dušana Knapa, Vladimíra Jankecha, Oľgy Galbavej a Františka Tahotného sa týmto spôsobom snažia podporiť výstavbu Download DeadRising 3.

„My, dolu podpísaní občania svojim podpisom žiadame Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, aby podporilo zmenu nevyužívanej železničnej trate medzi Piešťanmi a Vrbovým cez Trebatice a Krakovany na bezpečnú cyklo-dopravnú komunikáciu situovanú mimo zóny automobilovej dopravy a umožnilo jej vybudovanie tým, že čo najskôr zaistí prevod resp Korean invoice form. prenájom pozemkov, na ktorých menovaná trasa leží, z vlastníctva štátu do vlastníctva dotknutých regionálnych samospráv,“ znie úvod textu petície. 

Zámer vybudovania cyklo-dopravnej komunikácie na telese železnice už schválili mestské a obecné zastupiteľstvá Piešťan, Vrbového, Trebatíc a Krakovian China Clas download. Jedným z finančných zdrojov, ktoré majú pokryť vybudovanie cyklotrasy, by mal byť operačný program Európskej únie – IROP. 

 -lt- Zdroj: peticie.com Foto: IMO

REKLAMA