Úvod Koktail Päťnásťročná Čachtičanka očarila porotu Česko Slovensko má talent. Od Slávika dostala zlatý...

Päťnásťročná Čachtičanka očarila porotu Česko Slovensko má talent. Od Slávika dostala zlatý bzučiak

REKLAMA
Mlyny

Margaréta Ondrejková z Čachtíc očarila svojim spevom nielen divákov súťaže Česko Slovensko má talent, ale aj porotu. Tá sa o jej vystúpení vyjadrovala v superlatívoch a Jaroslav Slávik ju poslal priamo do finále.

 

Margaréta sa spevu venuje približne sedem rokov. Podľa jej slov sa k nemu dostala náhodou. Zdravotné problémy s nohami, ktoré mala  spôsobili, že tri roky mohla chodiť iba s barlami. Práve v tom čase vyskúšala spev, keďže iné robiť príliš nemohla. Lekári ju aj vďaka jej bojovnosti napokon dali dokopy.

Postup do finále Česko Slovensko má talent nie je pre mladú slečnu z obce pod Čachtickým hradom prvým úspechom. Už vlani zaznamenala veľké víťazstvo na medzinárodnej súťaži. Po úspechu v speváckej súťaži Sanremo Junior v Prahe, kde spievala aj pred Mirom Žbirkom, či Helenou Vondráčkovou, postúpila do celosvetového finále v Taliansku. Tam svoj výkon zopakovala a očarila aj medzinárodnú porotu.

Pri vystúpení v Česko Slovensko má talent s piesňou Warrior od Demi Lovato, naskakovali porote aj divákom v sále zimomriavky. Nasledoval potlesk po stojačky a skandovanie divákov „zlatý bzučiak“. Porotca Jaro Slávik napokon túto žiadosť vypočul a poslal mladú Čachtičanku priamo do finále.

Ďalšiu pieseň v jej podaní si môžete vypočuť z Youtube:

-th- Screenshot: TV Joj

REKLAMA