Úvod Koktail Päťnásťročná Čachtičanka očarila porotu Česko Slovensko má talent. Od Slávika dostala zlatý...

Päťnásťročná Čachtičanka očarila porotu Česko Slovensko má talent. Od Slávika dostala zlatý bzučiak

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Margaréta Ondrejková z Čachtíc očarila svojim spevom nielen divákov súťaže Česko Slovensko má talent, ale aj porotu. Tá sa o jej vystúpení vyjadrovala v superlatívoch a Jaroslav Slávik ju poslal priamo do finále Windows 7 illegal download.

 

Margaréta sa spevu venuje približne sedem rokov 중국어 성경 다운로드. Podľa jej slov sa k nemu dostala náhodou. Zdravotné problémy s nohami, ktoré mala  spôsobili, že tri roky mohla chodiť iba s barlami. Práve v tom čase vyskúšala spev, keďže iné robiť príliš nemohla 웹캠 드라이버 다운로드. Lekári ju aj vďaka jej bojovnosti napokon dali dokopy.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Postup do finále Česko Slovensko má talent nie je pre mladú slečnu z obce pod Čachtickým hradom prvým úspechom I love you again. Už vlani zaznamenala veľké víťazstvo na medzinárodnej súťaži. Po úspechu v speváckej súťaži Sanremo Junior v Prahe, kde spievala aj pred Mirom Žbirkom, či Helenou Vondráčkovou, postúpila do celosvetového finále v Taliansku 카3 한글자막 다운로드. Tam svoj výkon zopakovala a očarila aj medzinárodnú porotu.

Pri vystúpení v Česko Slovensko má talent s piesňou Warrior od Demi Lovato, naskakovali porote aj divákom v sále zimomriavky hand pump. Nasledoval potlesk po stojačky a skandovanie divákov „zlatý bzučiak“. Porotca Jaro Slávik napokon túto žiadosť vypočul a poslal mladú Čachtičanku priamo do finále nx 9.0 다운로드.

Ďalšiu pieseň v jej podaní si môžete vypočuť z Youtube:

-th- Screenshot: TV Joj

REKLAMA