Úvod Aktuality Deti si užili vzdušný súboj lietadiel i množstvo zaujímavého na zemi

Deti si užili vzdušný súboj lietadiel i množstvo zaujímavého na zemi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 7. septembra privítali deti i dospelých v areáli Vojenského historického múzea príslušníci ozbrojených a záchranných zložiek ako aj nadšenci vojenskej histórie 구글지도 이미지 다운로드. Návštevníci 13. ročníka Dňa ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi si mohli do sýtosti užiť dynamické ukážky, prehliadku artefaktov múzea, ale taktiež sa vyblázniť na skákacích hradoch 악인전 무료 다운로드.

Podujatie sa uskutočnilo pod záštitou ministra obrany Petra Gajdoša a primátora mesta Piešťany Petra Jančoviča za účasti župana Jozefa Viskupiča 3gp 컨버터 다운로드. V rámci programu diváci videli prelet lietadiel MiG-29, vzdušný súboj v podaní Retro Sky Team Košice ako aj pozemnú obranu KVH ČSĽA Kolíňany v4pc version.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Deti sa tešili aj zo zoskoku parašutistov a ukážok hipológie a kynológie príslušníkov policajného zboru. Členovia Colného úradu Bratislava previedli ukážky vyhľadávania omamno-psychotropných látok 캐시워크 다운로드. Svoje zručnosti prezentovali tiež príslušníci Zboru väzenskej a justičnej stráže Ministerstva spravodlivosti SR ako aj členovia hasičského a záchranného zboru Task Manager.

Ako to na podujatí tento rok vyzeralo, si môžete pozrieť na fotografiách Petra Gajarského:

-red-

REKLAMA