Úvod Koktail Parlament mladých z Vrbového pozýva na „tvorivky“ deti aj ženy

Parlament mladých z Vrbového pozýva na „tvorivky“ deti aj ženy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Parlament mladých vo Vrbovom v jeseni začal s organizovaním tvorivých kurzov pre deti a koncom novembra pripravuje podobnú možnosť aj pre kreatívne ženy a dievčatá z Vrbového a okolia 안드로이드 유튜브 영상 다운로드.

tvorive dielne  Vrbove„Už od októbra sa vo Vrbovom pravidelne každý utorok konajú tvorivé dielne pre deti, kde si môžu vytvoriť rôzne maličkosti, precvičiť svoju zručnosť niečo nové sa naučiť a tiež sa zabaviť so svojimi rovesníkmi, uvádza predseda Predseda Parlamentu mladých mesta Vrbové Dušan Sabo mms address. „V októbri sme mali tému jesene, kde si deti vyrobili rôzne maličkosti. Tento mesiac sme sa zamerali na tradície. Deti si skúsili vyšívanie, ale aj prácu s hlinou a čaká ich výlet do Súkromného etnografického múzea v Krakovanoch 공인중개사 모의고사 다운로드. V decembri sa budeme venovať Vianociam, detičky si budú môcť vytvoriť vianočné ozdoby, darčeky pre svojich blízkych, adventné vence a veľa iného.“ Kurzy sa konajú vždy v utorok od 16:00 do 17:30 v klube Parlamentu mladých mesta Vrbové v dome kultúry a cena kurzu je iba 3€ na mesiac pcsx2 0.9.5 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Okrem detí, chcú do spoločnej kreatívnej tvorby zapojiť aj ženy a dievčatá z Vrbového a okolia. „Koncom novembra pripravujeme Stretnutie tvoriviek, ktoré je určené pre všetky tvorivé duše, najmä ženy a dievčatá Cat gamesed. Každý, kto sa chce zúčastniť si prinesie svoju rozrobenú vecičku (napríklad pletenie, háčkovanie, korálkovanie a iné) a všetko, čo k tomu potrebuje 이클립스 메이븐 다운로드. Môžete tak prežiť pekný večer vo veselej spoločnosti, oddýchnuť si od bežných povinnosti a niečo nové sa dozvedieť,“ pozýva Vrbovčanky Dušan Sabo- Prvé Stretnutie tvoriviek je naplánované na piatok 27 fastboot 다운로드. 11. o 18:00 v klube Parlamentu mladých mesta Vrbové v Dome kultúry, vstup je voľný.

tvorivky-1

Zdroj: Tlačová správa Parlamentu mladých mesta Vrbové

REKLAMA