Úvod Koktail Odovzdávanie Cien primátora sa blíži, vonku je prvé promo video

Odovzdávanie Cien primátora sa blíži, vonku je prvé promo video

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ceny primátora čaká tento rok slávnostné odovzdávanie počas galavečera Osobnosť mesta Piešťany v Dome umenia, ktorý je naplánovaný na 6 Hidden Figures. mája. Oproti uplynulým ročníkom pribudnú viaceré zmeny, okrem spoločného odovzdávania ocenení v celkovo jedenástich kategóriách bude odlišná i prezentácia laureátov prostredníctvom videodokrútok ezphoto3 vp 다운로드. Svetlo sveta už uzrelo prvé promo video, pozrieť si ho môžete nižšie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Primátor mesta Piešťany Miloš Tamajka bude tento rok udeľovať ocenia v jedenástich kategóriách aac 코덱. Medzi nimi sú Najúspešnejší dospelý športovec, Najúspešnejší mládežnícky športovec, Najúspešnejší kolektív, Tréner alebo Zaslúžilý pracovník v športe a anketa o Najobľúbenejšieho športovca 디알도스 다운로드. Ocenenie Filantrop roka je určené podnikateľov, ktorým záleží na verejnom dianí v meste Piešťany, Kultúrna osobnosť roka sa udeľuje na základe zásluh a dlhoročnej činnosti v oblasti kultúry a Kultúrny počin roka získa osobnosť za výnimočný počin pre verejnosť v oblasti kultúry ldplayer.

Nová kategória Čin roka je vyhradená pre ocenenie mestskej i štátnej polície, ale aj hasičských a záchranných zložiek za výnimočný skutok jednotlivca alebo skupiny 피닉스 다운로드. Vyhlásená bude osobnosť s najväčším prínosom v environmentálnej oblasti, podobne tak bude ocenený aj obyvateľ mesta so zásluhami v sociálnej oblasti 마이크로소프트 공식 다운로드.

-lt/Zdroj a foto: Galavečer Osobnosť mesta Piešťany – Intro from Bona Publica

REKLAMA