Connect with us

Koktail

O domácich miláčikov sa postarajú v novej veterinárnej klinike

Published

on

Reklama

Zverland – najväčšie zdravotné stredisko pre zvieratá v našom okrese funguje už niekoľko dní na Radlinského ulici 37 v Piešťancoh. V nedeľu 17. júna tam pozývajú všetkých chovateľov domácich zvierat na Deň otvorených dverí.

[singlepic id=24831 w=320 h=240 float=right]Od 15.30 do 19.00 h môže každý využiť možnosť nazrieť do zákulisia veterinárnej kliniky a spoznať tak pozadie každodennej starostlivosti o zvieratá. Zverland je totiž veľký nielen svojou rozlohou, ale aj rozsahom poskytovaných služieb, od ambulantných zákrokov, možnosti dennej hospitalizácie až po špecializované chirurgické zákroky.

Reklama

Návštevníkov, čaká aj živá hudba, občerstvenie a možnosť prispieť Piešťanskému útulku a občianskemu zdrženiu Mačky S. O. S.

Klienti Zverlandu môžu využiť parkovanie vo dvore kliniky, ale aj priestrannú čakáreň s LCD televízorom a automatom na vodu. Zdravotné stredisko tvoria dve samostatné vyšetrovne, ktoré umožňujú aj špecializovanú diagnostiku vrátane USG, EKG a videoskopie. Nechýba predoperačná miestnosť na prípravu pacientov, chirurgická miestnosť vybavená prístrojmi umožňujúcimi široké spektrum zákrokov. Aby sa zvieratá po operáciách v pokoji zotavili, sú umiestnené v hospitalizačnej miestnosti, v ktorej sa nachádzajú pooperačné boxy aj kyslíkový box pre urgentnté prípady. Laboratórium zase umožňuje diagnostiku infekčných ochorení.

Reklama

Do všetkých týchto priestorov sa milovníci zvierat dostatnú iba počas Dňa otvorených dverí v Zverlande. Príďte sa pozrieť, ako môže vyzerať kvaltiná zdravotná starostlivosť o vášho miláčika.

Text: PR Zverland

Populárne články