Úvod Koktail Nosíte svoje deti? Nosenie je…

Nosíte svoje deti? Nosenie je…

Prvý októbrový týždeň sa nesie v znamení Medzinárodného týždňa nosenia detí a zároveň sa oslavuje aj Európsky týždeň dojčenia 자소서 다운로드. Pri tejto príležitosti sa môžete zúčastniť aj viacerých akcií v Piešťanoch, pod názvom Nosenie je…

V pondelok 1 라이너스의 담요 다운로드. októbra sa od 10:00 h uskutoční v MC Úsmev stretnutie s poradkyňou v nosení, pričom sa dozviete viac o viazaní krátkych šatiek a úväzoch na chrbát.  Vrámci tejto akcie sa bude zdarma poskytovať aj poradenstvo pri dojčení od 10:00 do 13:00 h. Ak máte akýkoľvek problém s dojčením, prípadne ste tehotná a chcete sa vyhnúť najčastejším problémom pričom váhate zavolať laktačnej poradkyni, využite túto príležitosť a príďte sa poradiť do  Úsmevu 구글 도서 다운로드.

REKLAMA

V stredu 3. októbra sa  uskutoční cvičenie s deťmi v nosičoch a šatkách. Táto akcia začína o 10:00 h v Joga Juzi v Kolonáde na sídlisku A 장화홍련 다운로드. Trajan.

Týždeň vyvrcholí prechádzkou mestom, ktorá je naplánovaná na piatok 5. októbra. Zraz bude o 10:00 h pri Dome umenia a tešiť sa môžete aj na losovanie o atraktívne ceny V prípade zlého počasia sa prechádzka presúva na iný termín Download the 4-ball billiards game.

-red-

 

REKLAMA