Úvod Koktail Noc kostolov si môžete užiť aj na Katarínke

Noc kostolov si môžete užiť aj na Katarínke

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už dnes 25. mája sa aj Katarínka  zapojí do programu Noci kostolov. Všetci nadšenci starobylých ruín sú pozvaní na nočnú Katarínku, kde na na nich čaká bohatý kultúrny a sprievodný program egg is broken. Noc kostolov sa koná na Katarínke pravidelne od roku 2013.

Svätá omša, pri ktorej bude hrať hudba s webtoon Friday. Kateríny je naplánovaná na 20:00 h. Nasledovať bude o 21:00 h koncert komornej hudby v interpretácii Sláčikového kvarteta ZOE, keď zaznejú  diela Vivaldiho, Bacha, Cacciniho a Albinona Download 10 albums. O desiatej je pripravené  nočné sprevádzanie Katarínkou. Samozrejme bude priestor na občerstvenie ale aj pre tichú modlitbu. Organizátori upozorňujú, že vstup do veže bude možný len do začiatku sv KakaoTalk Friends. omše.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cesta od parkoviska pred Katarínkou bude tmavá, ale zároveň čiastočne vysvietená – pri jednotlivých zamysleniach. Vzhľadom na to, že sa Katarínka nachádza v CHKO, prosia organizátori návštevníkov zaparkovať na záchytnom parkovisku a ísť na Katarínku peši 대신 증권 다운로드. Odporúčajú zobrať si baterku alebo čelovku. Cesta od parkoviska ku kostolu trvá cca. 20 minút. Ku Katarínke sa dá takisto dostať priamo z Dechtíc po žltej turistickej značke (cca 조선일보명조체 다운로드. 1 h) alebo z Naháča po modrej turistickej značne (cca. 45 min).

Tešia sa na vás mladí dobrovoľníci z Katarínky, Občianske združenie Katarínka a Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže 가을은 참 예쁘다 다운로드.

-red- Zdroj: FB Katarínka Foto: www.katarinka.sk, th

REKLAMA