Úvod Koktail Naučte sa pripraviť rýchle a chutné talianske menu

Naučte sa pripraviť rýchle a chutné talianske menu

Predjedlo, hlavné jedlo aj dezert v naozajstnom talianskom štýle naučí účastníkov kurzu Domoss Kulinarium pripravovať šéfkuchár z Milána Janiceed.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

V priestoroch kuchynského štúdia Domoss – Sykora zažijete 12 이클립스 jad 다운로드. novembra koncert vôní a chutí. Školu varenia v Piešťanoch s názvom Domoss Kulinárium povedie Pierluigi „Gigi“ Comi, dlhoročný majiteľ vychýrenej reštaurácie v centra Milána ocenenej Zlatou vareškou Soaon Odyssey Scale. Na Slovensku sa tento odborník na taliansku kuchyňu preslávil piešťanskou reštauráciou G. Cesare a tohtoročnou účasťou v televíznej súťaži Masterchef rpgxp 다운로드.

Domoss Kulinárium sazačne 12 sql server 2005 다운로드. novembra o 16.00 h v priestoroch kuchynského štúdia Domoss – Sykora. Účastníci kurzu varenia sa naučia, ako sa dá pripraviť dobré jedlo aj bez striktného dodržiavania receptu MasterCam x8. Gigi im predvedie, že je dobré spoliehať sa na vlastné chute. Talianske menu bude pozostávať z krevetového kokteilu, hlavného jedla Linguine alla Pugliese a dezertu Zabaglione Download backtrack 5.

Cena kurzu je 40 eur. Prihlásiť sa môžete ihneď prostredníctvom on-line formulára 윈도우 10 1903 다운로드. Viac informácií nájdete tu.

REKLAMA