Úvod Koktail Najlepšie burgre v meste mal v sobotu ProWinter

Najlepšie burgre v meste mal v sobotu ProWinter

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Občianske združenie ProWinter pripravilo počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny v sobotu 3. júna občerstvovací stánok, ktorý ste mohli vidieť pri Balneologickom múzeu Imricha Wintera Mokpo Hero Download. Obyvatelia a návštevníci mesta si v ňom vychutnali osviežujúcu bazovú limonádu a netradičné sladké „šiško-burgre“ a mnohí z tých, ktorým zachutilo, prispeli na sochu Ľudovíta Wintera 계춘할망 다운로드. Vďaka podujatiu, ktoré pripravili členovia občianskeho združenia v spolupráci s Balneologickým múzeom Imricha Wintera a partnermi pribudlo na účet sochy 530,36 eur, celkovo je vyzbieraných už 20 592,39 eur 에오스 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Informačný stánok určený na prezentáciu projektu Socha Ľudovíta Wintera sa nám podarilo zrealizovať vďaka spolupráci s Balneologickým múzeom Imricha Wintera 회사 소개서 다운로드. Považujeme za dôležité, aby sa piešťanská verejnosť s členmi občianskeho združenia pravidelne stretávala na podujatiach v meste a mala tak možnosť získať viac informácií o aktuálnom stave projektu Dossana Download. Okrem informácií sme návštevníkov nášho stánku ponúkli aj sladkým občerstvením od nášho skvelého priateľa a šéfkuchára Júliusa Valacha 윈도우10 1703 다운로드. Zázemie na naše gastro podujatia nám nezištne poskytuje pán Mikloška zo spoločnosti VVM Obchodná s.r.o., ktorému by sme chceli touto cestou poďakovať,“ uviedla Katarína Hallová z občianskeho združenia ProWinter Free download of Aquaman.

Návštevníci stánku sa mohli navyše zapojiť do tomboly, v ktorej súťažili o zaujímavé ceny – publikáciu memoárov Ľudovíta Wintera s názvom Spomienky na Piešťany, na reedícií ktorej začiatkom roka spolupracovali členovia občianskeho združenia ProWinter práve s Balneologickým múzeom Imricha Wintera Angelbell download. Podporovateľka združenia pani Daniela Gloss z RELAX AQUA & SPA zase do tomboly venovala voľné vstupy do trnavského saunového a vodného sveta, ktoré si budú môcť užiť šťastní výhercovia. 

-lt/Zdroj: Občianske združenie ProWiter/Foto: Občianske združenie ProWiter,lt-

REKLAMA