Connect with us

Koktail

Na prehliadke 110 modelov, pre štíhle aj moletky

Published

on

Reklama

V sobotu 20. augusta na nádvorí svadobného salónu Ľubica v Piešťanoch predviedli modelky a modeli 110 šiat, bolo sa teda na čo pozerať. Spoločenské šaty značiek Bella a Jora, ale aj modely z vlastnej tvorby majiteľky salónu, kde hrali prím ručne maľované šaty, videli diváci v prvej polovici prehliadky. Druhá polovica bola zameraná na svadobné šaty z portfólia španielskej značky La Sposa a talianskej Venus.

[singlepic id=18405 w=320 h=240 float=left]Svadobný salón Ľubica, ktorého majiteľkou je Ľubica Dóczyová pôsobí v piešťanskom regióne už osem rokov. Okrem požičiavania svadobných a spoločenských šiat ponúka komplexné služby pre snúbencov od svadobných oznámení, cez všetky drobnosti potrebné na svadbu až po vlastnú taxi službu pre svadobných hostí. V rámci areálu salónu je k dispozícii aj kaderníctvo, nechtové štúdio, kozmetika a najnovšie aj omladzovacie a kolagénové štúdio.

Reklama

„V rámci prehliadky sme predviedli 60 spoločenských, 40 svadobných modelov a 10 detských modelov. Náš salón ponúka šaty od veľkosti 34 až po 56, takže dokážeme [singlepic id=18327 w=320 h=240 float=right]vyhovieť žene s akoukoľvek postavou. Je to možné vďaka špeciálnym strihom. Šaty sú navrhnuté tak, že ich dokážeme prispôsobiť pre vysoké i nízke, ale aj štíhle alebo moletky,“ vysvetľuje Ľubica Dóczyová. Spolu s dcérou majú veľkú záľubu v tvorbe ručne maľovaných šiat. Najskôr namaľujú svoje vlastné vzory na biely šifón, z ktorého potom vystrihnú šaty. Po ušití šaty zdobia korálkami alebo brúsenými kamienkami svetoznámej firmy Preciosa, ktoré im dodávajú lesk a luxus. Jeden z ich modelov získal prvenstvo vrámci česko-slovenskej súťaže TOP-model Burda.

Ak chcete vidieť bohatú ponuku šiat salónu Ľubica, nech sa páči, pozriete si fotogalériu z prehliadky.

Reklama

[nggallery id=1017]

Autor: ht Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto agency

Populárne články