Connect with us

Koktail

Na módu predávanú v Piešťanoch sa prišla pozrieť aj premiérka

Published

on

Reklama

V utorok 16. novembra praskala Veľká sála Kursalonu v Piešťanoch vo švíkoch. Na módnu prehliadku noviniek z piešťanských butikov pozvala hostí kandidátka na post primátorky Piešťan Katarína Cibulková. Podujatia sa zúčastnila aj premiérka Slovenskej republiky Iveta Radičová a kolegovia Kataríny Cibulkovej z Národnej rady Slovenskej republiky.

[singlepic id=7313 w=320 h=240 float=left]Podľa slov hostiteľky pôvodne plánovali osláviť predvečer sedemnásteho novembra aj spomienkou na udalosti, vďaka ktorým sa napríklad mohla konať i táto módna prehliadka. Námestie Slobody, ktoré v Piešťanoch považuje za jediné vhodné miesto na spomienku, však bolo obsadené, a tak sa uskutočnila len spoločenská časť plánu. Podľa jej slov ju o to viac teší príjemná atmosféra, ktorá vládla na prehliadke.

Reklama

[singlepic id=7319 w=320 h=240 float=right]Katarína Cibulková pri tejto príležitosti na seba prezradila: „Určite nie som tou tradičnou konzumentkou módy, ale teším sa a chápem ženy, ktoré to baví. U nás doma nie je taká tendencia, že by sme sa nejak veľmi zaoberali módou. Berieme ju ako nevyhnutnú súčasť života, rady sa pekne oblečieme, ale napríklad módne časopisy nekupujme.“ Na margo notoricky opakovanej informácie o tom, že jej dcéra si po každom víťazstve na turnaji kúpi drahú kabelku povedala: „To sú fámy. Myslím, že moja dcéra sa to snaží vyvracať, ale novinárov baví písať na tému kabelky. Keď bola mladšia, tak si kupovala kabelky, keď uhrala nejaký dobrý výsledok. Neľutovala, že tie peniaze investovala do nejakého drahého módneho kúsku. Dnes už je mladá žena, ktorá vie, že si musí šetriť na byt, ktorá vie, že si musí šetriť na iné veci a musím povedať, že naozaj to nepreháňa.“

[singlepic id=7340 w=320 h=240 float=left]Modelky počas prehliadky predviedli kolekcie značiek Marc Aurel, Gaudí, Isabel de Pedro, Sharon a briliantové šperky od spoločnosti DIC. Modely pochválila aj premiérka Iveta Radičová, ktorá bola po jej nástupe do úradu dosť kritizovaná za štýl obliekania. Priznala sa, že tom pracuje, ale nejak prehnane to nerieši.

Reklama

Vrámci uvítacieho drinku, čakalo na jedného z účastníkov “diamantové“ prekvapenie na dne pohára od spoločnosti DIC. Nebolo síce pravé a malo hodnotu 10 EUR, ale na záver prehliadky dostala dáma, ktorá ho našla, skutočný diamant. Jeho hodnotu zástupkyňa spoločnosti DIC neprezradila, pretože u diamantov je to vraj dôverná informácia a môže ju prezradiť len majiteľ.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xEU6k2vEuPU[/youtube]

Autor: ht  Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto agency

[nggallery id=300]

Populárne články