Connect with us

Koktail

Na Beckovských slávnostiach nový program Katky Knechtovej aj Bludní rytieri

Published

on

Reklama
Reklama

Legendárne Beckovské slávnosti sa blížia. Na festival pod hradom sa pripravuje aj Katka Knechtová, ktorá predstaví program zložený z noviniek z ostatného albumu, ale aj jej najúspešnejších hitov. Chýbať nebude ani turnaj Bludných rytierov na tátošoch či remeselný jarmok. Okrem Katky vystúpia na podujatí aj ďalšie slávne mená ako Čechomor, HEX Iné Kafe, či Cigánski diabli, ale tiž Mirka Miškechovú, Beckovské Ksichty, Bukasový Masív… Beckovské slávnosti sa konajú od 15. do 17. júla.

Trojdňový festival ponúka program pre mladých aj starších, nadšencov histórie aj rocku. „Tento rok nebude chýbať turnaj Bludných rytierov na tátošoch, remeselný jarmok a atraktívne súťaže. Na deti čaká nafukovací hrad, trampolíny a atraktívne workshopy. Hudobný program sme sa snažili zostaviť tak, aby korešpondoval s prostredím a aby si na svoje prišiel naozaj každý. V piatok večer preto začíname oldies party a v nasledujúcich dňoch sa na pódiu vystriedajú rockeri, folkoví hudobníci i predstavitelia mainstreamu,“ povedal organizátor podujatia Boris Klčovský z Double Agency.

Na Beckovských slávnostiach chystá premiéru aj Katka Knechtová.„Na tento koncert a na ľudí, ktorí prídu, sa už teraz nesmierne teším! Milujem koncerty na netradičných miestach. Považujem za fantastický nápad robiť festival na takom nádhernom historickom mieste, ktoré má určite úžasnú atmosféru,“ vraví sympatická Katarína Knechtová. Pod Beckovským hradom zahrá obľúbená skladateľka a speváčka piesne z ostatného albumu „Prežijú len milenci“, ale aj staršie hity. „Pripravila som na toto leto opäť nový program, takže sa máte na čo tešiť. Budeme robiť všetko preto, aby ľudia z nášho koncertu odchádzali šťastní a plní hudby. Už sa teším na koncertovanie pod holým nebom. Je to vždy veľmi príjemná zmena sa po dlhej zime opäť vyvetrať a nadýchnuť čerstvého vzduchu,“ uzatvára Katka Knechtová.

Reklama

Na Beckovských slávnostiach vystúpi aj Čechomor, HEX, Iné Kafe, Mirka Miškechová, Beckovské Ksichty, Bukasový Masív, Cigánski diabli, ale tiež Smejko a Tanculienka.

BECKOVSKÉ SLÁVNOSTI

PIATOK – zadarmo

18.00 – 24.00 Oldies party – hudba rokov 1960 – 2000

SOBOTA

13:50 – 14:40 – Mirka Miškechová

15:00 – 15:50 – Bukasový Masív

16:50 – 17:50 – Katarína Knechtová

18:50 – 20:00 – Čechomor

21:00 – 22:00 – Iné Kafe

22:30 – 23:30 – HEX

23:50 – 00:50 – Beckovské Ksichty

NEDEĽA

15.00 – 16.00 – Smejko a Tanculienka

16.30 – 17.30 – Cigánski Diabli

Zdroj: Tlačová správa podujatia, foto: archív PNky

Populárne články