Úvod Koktail Morena umrela za pána richtára, aj za jeho syna…

Morena umrela za pána richtára, aj za jeho syna…

REKLAMA

„Morena, Morena, za koho´s umrela, za pána richtára, aj za jeho syna…“krikom a klopkaním na drevené varešky sa takto včera, v sobotu 13 You can't download. februára, popoludní lúčili so zimou dievčatá z piešťanského súboru Žito. Zapálenú handrovú bábku potom hodili do Sĺňavy, aby už chladné dni skončili a mohli sme privítať jar Download baby driver subtitles. Morene sa však odplávať veľmi nechcelo, a dokazovala to aj studeným veterným počasím, ktoré viacero návštevníkov odradilo i od toho, aby prišli folkloristov podporiť 격동고딕 ttf 다운로드.

IMG_0167Program sa začal včera popoludní na Námestí slobody, odkiaľ Žito spolu so skupinou divákov, núkajúc i domáce pohostenie prešli mestom a okolo Váhu pokračovali až na Sĺňavu evernote 다운로드. Tam pri makete piešťanskej chalúpky z Balneologického múzea zahrali niekoľko tradičných scénok, zaspievali, zatancovali a predviedli vyvrcholenie programu, ktorým bolo vyzlečenie, zapálenie a odhodenie Moreny do Váhu, aby s ňou aj zima odplávala malware samples. Na záver tancom a spevom privítali jar.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Chladné veterné počasie však mnohých návštevníkov odradilo a súbor tak sprevádzala len hŕstka skalných, či kamarátov, medzi ktorými vyčnievala jedna arabská rodina 동영상 분할 다운로드. Tú predstavenie našich folkloristov viditeľne zaujalo a celé si ho nakrúcali na mobilný telefón. Viac vo fotogalérii.

 

-ad-

REKLAMA