Úvod Koktail Máte chuť ísť na bežky? Na Veľkej Javorine sa to už dá

Máte chuť ísť na bežky? Na Veľkej Javorine sa to už dá

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Minulý rok sa začala v Bielych Karpatoch na Veľkej Javorine bežkárska sezóna 1 환경 스페셜 다운로드. decembra. Tento rok je to o niečo neskôr, ale ak máte počas víkendu si trochu zašportovať a užiť si zimné radovánky, na Javorine už máte možnosť Download aix 7.1. Snehu zatiaľ nie je veľa, ale niektoré z trás pre bežky v lokalite sú už zjazdné.

Vo štvrtok 13 셜록 시즌4 3화 다운로드. decembra prešli členovia OZ Kopanice v pohybe, ktoré sa stará o bežecké trasy v okolí Starej Turej, Vojenskú cestu z Hlaviny na Hamovanie. Je na nej asi 10 cm prašanu a ujazdené zmrznuté koľaje od áut 아름다운강산 다운로드. Terén je tak nevhodný na úpravu  rolbou. „Po okrajoch aj po koľajách sa dá ísť bez problémov. Na korčuľovanie to nebude. Úsek na Prídolí, asi 50 m, je horší kvôli ťažbe, ale dá sa prejsť,“ popísali situáciu v lokalite na svojej FB stránke členovia Kopanice v pohybe finale 2009.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Podmienky sú vhodné na turistické bežky smerom na Javorinu, kde snehu pribúda. Na Javorine nám hlásili asi 20 cm snehu, takže aj náš lesný okruh by mal byť zjazdný aio. Najbližšie dni by to malo vydržať aj cez víkend má byť celodenný mráz. Rolba upravovať nebude,“ dodávajú Kopanice v pohybe.

REKLAMA

Takto to vyzeralo vo štvrtok 13 Free download. decembra:


-red- Zdroj a foto: FB Kopanice v pohybe

REKLAMA