Úvod Koktail L. Drábiková: Odpustenie dokáže premeniť a uzdraviť naše spomienky

L. Drábiková: Odpustenie dokáže premeniť a uzdraviť naše spomienky

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Odpustenie je cesta ku slobode a pokoju. O tejto téme rozprávala v decembri psychologička Lucia Drábiková účastníkom stretnutia, ktoré zorganizoval v predvianočnom období Farský úrad sv 유튜브 국가 차단 다운로드. Štefana v Piešťanoch v spolupráci s piešťanskou pobočkou Centra pomoci pre rodinu Naver Dictionary app.

„Fenomén odpustenia ako centrálna téma kresťanstva i vysoko pozitívny psychologický jav ma fascinuje už vyše 13 rokov, čo som sa ním začala zaoberať Download Cadian 3D. Minulosť zmeniť nedokážeme, ale môžeme zmeniť uhol pohľadu a postoj,“ hovorí psychologička.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Práve odpustenie podľa nej dokáže premeniť a uzdraviť naše spomienky a poskytnúť nám slobodu a kapacitu pre ďalší rozvoj a rast Little Mermaid in the corner. Téma odpustenia je stále aktuálna, či už je to v našich domácnostiach vo vzájomnom spolužití, na pracovisku vo vzťahu s kolegami, alebo napríklad i medzi národmi, ktoré sa dostali do konfliktov 댄스 타운 다운로드. Odpustenie je o vnútornom rozhodnutí a jedným zo základných predpokladov postupného riešenia problémov, ktoré vznikli zo zranení.

Celú prednášku si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:


-th-

REKLAMA