Úvod Aktuality Polícia pátra po štyroch osobách. Je medzi nimi aj Piešťanec, pre prečin...

Polícia pátra po štyroch osobách. Je medzi nimi aj Piešťanec, pre prečin ublíženia na zdraví

REKLAMA

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadaných osobách, na ktorých vydali súdy príkaz na dodanie do výkonu trestu, alebo príkaz na zatknutie. Ide o muža z Piešťan, ženu z Trnavy, mladíka z Červeníka a muža z Cífera.

Krajský súd Trnava vydal príkaz na dodanie do ÚVTOS Leopoldov na 32 ročného Juraja Hrica z Piešťan pre prečin ublíženia na zdraví. Juraj Hrica je štíhlej postavy, má hnedé krátky vlasy a modré oči.

Soltec Job

Okresný súd v Trnave vydal príkaz na zatknutie na dve osoby a to na 34 ročnú Trnavčanku, Ninu Markotánovú, ktorá je podozrivá z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. 20 ročný Dominik Kupka z Červeníka bol súdom odsúdený pre pokračujúci zločin krádeže a vyhýba sa nástupu do výkonu trestu.


Polícia vyhlásila pátranie aj po 44 ročnom Marcelovi Kupkovičovi z Cífera. Okresný súd v Pezinku vydal na muža príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy.
Bližšie informácie k osobám ani k pobytu nie sú známe.

„Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie k osobám môžete zavolať na linku 158. Informácie nám môžete zaslať aj prostredníctvom FB polícia slovenskej republiky cez súkromnú správu,“ vyzýva Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA