Úvod Koktail „Kúpalisko“ premenili na amfiteáter. Plnoletosť Divadla na TrakOch oslávia vo veľkom

„Kúpalisko“ premenili na amfiteáter. Plnoletosť Divadla na TrakOch oslávia vo veľkom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Divadlo na TrakOch oslávi tento víkend plnoletosť. Osemnáste narodeniny budú v Trakoviciach oslavovať v rámci VIFI FESTu, teda Vidieckeho filmového festivalu 시카리오 솔다도 다운로드. Veru máte sa čo tešiť.

Podujatie začína už dnes večer o 18:00 h výstavou z histórie divadla a posedením s divadelníkmi. O 19:00 h bude nasledovať divadelné predstavenie Ochotníčka a večer vyvrcholí prvým koncertom kapely Korene v amfiteátri Kúpalisko, ktorý vznikol v priestoroch trakovického ‚kúpaliska‘ na ihrisku 김완선 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

V sobotu sa môžete tešiť na filmovú projekciu Čertovské pero v kultúrnom dome a následne sa program zase presunie do amfiteátru, kde sa bude premietať film Na Streche music book. Po oba dni bude nasledovať nočná afterparty s najlepším trakovickým dídžejom: DJ Como. 

🎬 PIATOK, 19. júl 2019 🎬
18.00 – KD Trakovice – 18 rokov na TrakOch (výstava, posedenie s divadelníkmi)
19.00 – KD Trakovice – Ochotníčka (divadelné predstavenie)
22.00 – amfiteáter Kúpalisko – Korene (koncert)

🎬 SOBOTA, 20 Samsung Restore Solution 8 download. júl 2019 🎬
16.00 – KD Trakovice – 18 rokov na TrakOch (výstava, posedenie s divadelníkmi )
17.00 – KD Trakovice – Čertovské pero (film)
21.00 – amfiteáter Kúpalisko – Na streche (film)

VIFI FEST

Desať slovenských obcí, jeden júlový víkend, množstvo premietaní a sprievodných podujatí 내사랑내곁에 다운로드. VIFI FEST chce dokázať, že aj na súčasnom vidieku má filmové umenie svoje miesto. Organizátormi sú aktívni obyvatelia a obyvateľky zapojených obcí, ktorí a ktoré pre svoje lokálne komunity (a s ich pomocou) pripravujú program, zostavený z aktuálnych filmov, klasík strieborného plátna a zaujímavých sprievodných akcií Production 101 Season 2 Episode 1.

-red-

REKLAMA