Connect with us

Koktail

„Kúpalisko“ premenili na amfiteáter. Plnoletosť Divadla na TrakOch oslávia vo veľkom

Published

on

Reklama
Reklama

Divadlo na TrakOch oslávi tento víkend plnoletosť. Osemnáste narodeniny budú v Trakoviciach oslavovať v rámci VIFI FESTu, teda Vidieckeho filmového festivalu. Veru máte sa čo tešiť.

Podujatie začína už dnes večer o 18:00 h výstavou z histórie divadla a posedením s divadelníkmi. O 19:00 h bude nasledovať divadelné predstavenie Ochotníčka a večer vyvrcholí prvým koncertom kapely Korene v amfiteátri Kúpalisko, ktorý vznikol v priestoroch trakovického ‚kúpaliska‘ na ihrisku.

 

Reklama

V sobotu sa môžete tešiť na filmovú projekciu Čertovské pero v kultúrnom dome a následne sa program zase presunie do amfiteátru, kde sa bude premietať film Na Streche. Po oba dni bude nasledovať nočná afterparty s najlepším trakovickým dídžejom: DJ Como. 

🎬 PIATOK, 19. júl 2019 🎬
18.00 – KD Trakovice – 18 rokov na TrakOch (výstava, posedenie s divadelníkmi)
19.00 – KD Trakovice – Ochotníčka (divadelné predstavenie)
22.00 – amfiteáter Kúpalisko – Korene (koncert)

🎬 SOBOTA, 20. júl 2019 🎬
16.00 – KD Trakovice – 18 rokov na TrakOch (výstava, posedenie s divadelníkmi )
17.00 – KD Trakovice – Čertovské pero (film)
21.00 – amfiteáter Kúpalisko – Na streche (film)

VIFI FEST

Desať slovenských obcí, jeden júlový víkend, množstvo premietaní a sprievodných podujatí. VIFI FEST chce dokázať, že aj na súčasnom vidieku má filmové umenie svoje miesto. Organizátormi sú aktívni obyvatelia a obyvateľky zapojených obcí, ktorí a ktoré pre svoje lokálne komunity (a s ich pomocou) pripravujú program, zostavený z aktuálnych filmov, klasík strieborného plátna a zaujímavých sprievodných akcií.

-red-

Populárne články