Úvod Koktail „Kúpalisko“ premenili na amfiteáter. Plnoletosť Divadla na TrakOch oslávia vo veľkom

„Kúpalisko“ premenili na amfiteáter. Plnoletosť Divadla na TrakOch oslávia vo veľkom

REKLAMA

Divadlo na TrakOch oslávi tento víkend plnoletosť. Osemnáste narodeniny budú v Trakoviciach oslavovať v rámci VIFI FESTu, teda Vidieckeho filmového festivalu. Veru máte sa čo tešiť.

Podujatie začína už dnes večer o 18:00 h výstavou z histórie divadla a posedením s divadelníkmi. O 19:00 h bude nasledovať divadelné predstavenie Ochotníčka a večer vyvrcholí prvým koncertom kapely Korene v amfiteátri Kúpalisko, ktorý vznikol v priestoroch trakovického ‚kúpaliska‘ na ihrisku.

 

V sobotu sa môžete tešiť na filmovú projekciu Čertovské pero v kultúrnom dome a následne sa program zase presunie do amfiteátru, kde sa bude premietať film Na Streche. Po oba dni bude nasledovať nočná afterparty s najlepším trakovickým dídžejom: DJ Como. 

🎬 PIATOK, 19. júl 2019 🎬
18.00 – KD Trakovice – 18 rokov na TrakOch (výstava, posedenie s divadelníkmi)
19.00 – KD Trakovice – Ochotníčka (divadelné predstavenie)
22.00 – amfiteáter Kúpalisko – Korene (koncert)

🎬 SOBOTA, 20. júl 2019 🎬
16.00 – KD Trakovice – 18 rokov na TrakOch (výstava, posedenie s divadelníkmi )
17.00 – KD Trakovice – Čertovské pero (film)
21.00 – amfiteáter Kúpalisko – Na streche (film)

VIFI FEST

Desať slovenských obcí, jeden júlový víkend, množstvo premietaní a sprievodných podujatí. VIFI FEST chce dokázať, že aj na súčasnom vidieku má filmové umenie svoje miesto. Organizátormi sú aktívni obyvatelia a obyvateľky zapojených obcí, ktorí a ktoré pre svoje lokálne komunity (a s ich pomocou) pripravujú program, zostavený z aktuálnych filmov, klasík strieborného plátna a zaujímavých sprievodných akcií.

-red-

REKLAMA