Úvod Koktail Krakovany: Tekvicový dvor zaplnili strašidlá i krásna úroda

Krakovany: Tekvicový dvor zaplnili strašidlá i krásna úroda

REKLAMA

Priestor okolo Kultúrneho domu v obci Krakovany zaplnili počas uplynulého víkendu strašidlá i úroda zo záhrad a polí, ktorú prezentovali pestovatelia Seongnam City Health Center. Dnes dopoludnia sa ne mohli ešte pozrieť deti z materských škôl. Jesenná výstava v obci neďaleko Piešťan opäť potešila malých ich veľkých, ktorí si pochvaľovali, že bolo na čo pozerať a aj čo ochutnať ghost32.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Organizátorom podujatia bola  už po pätnásty raz Miestna skupina Slovenského Červeného kríža Krakovany v spolupráci s Obcou Krakovany movie inception. Okrem výstavy ovocia a zeleniny ste mohli obdivovať tiež kompóty, džemy, likéry, liečivé rastliny, kvety, dekorácie do záhrady. Tradične krásne boli ozdobné či vyrezávané tekvice a  strašidlá všetkých druhov. 

O zábavu sa starala  živá hudba, návštevníci si mohli vychutnať  starodávne kaše, rôzne druhy gulášov, živísnku i krakoviansky prdkáč a pivo, víno, či burčiak drama good guy. Súčasťou Jesennej výstavy boli tiež sprievodné podujatia v podobe  výstavy obrazov Jaroslava Svetlíka a 2. ročník súťaže o najkrajší výpestok Flash download.

-th- Foto: Hedvika Vodrážková Okruhlicová

REKLAMA