Connect with us

Koktail

Krajšie Vianoce vďaka Zóne bez peňazí

Published

on

Reklama

Je vám ľúto zbaviť sa vecí, ktoré sú stále v dobrom stave, no vy sami ich už nepotrebujete? Môžete nimi potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. A to všetko bez peňazí. 

[singlepic id=49333 w= h= float=center]

Reklama

Zóna bez peňazí sa uskutoční 29. novembra 2014 súčasne v 60 mestách, vrátane Piešťan. Darovať veci, ktoré nepotrebujete a vymeňte ich za také, ktoré sa vám páčia, môžete prísť od 11.00 h do klubu ŽiWell.

Aj vďaka vám sa tak bude môcť naplniť hlavná myšlienka celej akcie – urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu prevažne pre nedostatok peňazí dovoliť. Darčeky predsa nemusia byť nové ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na Zóne bez peňazí.

Reklama

„Veci, ktoré po Zóne bez peňazí zostanú, rozdelíme a posunieme ďalej. Oblečenie pre dospelých darujeme organizáciám, ktoré sa venujú ľuďom bez domova, detské oblečenie materským centrám, knihy školám, knižniciam a antikvariátom. Hračky rozdáme deťom v regiónoch s najvyššou nezamestnanosťou a rodinám v hmotnej núdzi,“ informovali organizátori akcie.

(inf)

Populárne články