Úvod Koktail Kolonádový most vypredali za hodinu

Kolonádový most vypredali za hodinu

REKLAMA

Čierne diery upozorňujúce na stav pamiatok na Slovensku, za ktorými stojí aj Piešťanec Andrej Sarvaš, v spolupráci s piešťanskou výtvarníčkou Alicou Kucharovičovou spustili dnes predaj grafiky Kolonádového mosta 지누션 다운로드. Výnos z predaja má byť použitý na vydanie novej knihy o technických pamiatkach Slovenska. Vytlačených bolo 50 kusov, ktoré sa predali za hodinu socket.io.js.

„Spustila to jedna zverejnená fotka Remixos 3.0. Od novembra nám píšete, kedy dáme do predaja grafiku Kolonádového mosta v Piešťanoch. Rezervácie sme odmietali. Teraz je ten čas. Z grafiky sme vytlačili 50 kusov spring attachments. Žiadne ďalšie kusy nebudú. Kúpou grafiky podporíte vydanie našej novej knihy o technických pamiatkach Slovenska,“ napísali na svojej facebookovej stránke Čierne diery dnes predpoludním 고전게임 남극탐험 다운로드. O hodinu už hlásili, vypredané.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Čierne diery upozornili tiež na piešťanský Kolonádový most Emila Belluša, ktorý by potreboval opravu 이니시스 플러그인 다운로드. Mesto Piešťany sa snažilo už niekoľko ráz získať prostriedky z eurofondových výziev, zatiaľ však neúspešne. Stavbu v roku 1930 navrhol architekt Emil Belluš, keď mal tridsať rokov 권왕전생 다운로드. Spodnú časť projektoval švajčiarsky inžinier Schwartz. S myšlienkou na prepojenie Kúpeľného ostrova s mestom prišiel otec piešťanských kúpeľov Ľudovít Winter utorrent Hangul edition. Presklenú časť mosta vyzdobil maliar Martin Benka.

Dielo Alice Kucharovič, ktoré od dnes vlastní 50 majiteľov je vytlačené na Risomate v kombinácii štyroch sójových farieb – žltá, ružová, čierna a modrá Super Bunnyman. Na fotke to až tak nevidno, ale prechody medzi žltou a ružovou na oblohe sú vraj úplne skvostné. Ak ste sa nestihli prihlásiť o grafiku Kolonádového mosta, sledujete Čierne diery na FB, možno sa vám ujde nejaká ďalšia Helix Jump.

-th- Zdroj: Čierne diery Grafika: A. Kucharovič

REKLAMA