Úvod Koktail Katarínka – Bielonedeľná púť je tu

Katarínka – Bielonedeľná púť je tu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V nedeľu 8. apríla sa uskutoční Bielonedeľná púť na Katarínku. Koná sa pravidelne od roku 1998 vždy týždeň po Veľkej noci, pričom nadväzuje na tradície historických pútí z 18 카페음악 mp3 다운로드. storočia. Tie organizoval trnavský biskup a podľa dochovaných záznamov sa ich v zúčastňovalo okolo päťtisíc veriacich, najmä z blízkych obcí a z okolia Trnavy 엑셀 2007 무료 다운로드.

Púť začína na železničnej stanici Buková o 9:45 h travel guide. Cesta lesmi trvá približne tri hodiny. Pútnikov čaká niekoľko zastavení v rámci ktorých sa dozvedia o histórii Katarínky, ale zahĺbia sa tiež do rozjímania pri zamysleniach.  Ide sa  po červenej značke smerom na Cerovú a odtiaľ neznačenou lesnou cestou smerom na Katarínku epic pen. Tu vyvrcholí program svätou omšou priamo v ruinách kostola sv. Kataríny so začiatkom o 14:30 h.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po svätej omši je možnosť turistického sprevádzania po komplexe a v prípade priaznivého počasia aj výstup na novosprístupnenú vežu, z ktorej je nádherný výhľad do okolia Ppt viewer download. Pripravené sú tiež ohniská, kde si budete môcť opiecť, čo si prinesiete so sebou. Tí čo budú mať stále nadbytok energie si môžu na lúke pokojne ešte zahrať futbal, či inak stráviť príjemný čas v príjemnom prostredí s priateľmi swing browser. Púť sa koná aj za zhoršeného počasia.

-red- Zdroj a foto: www.katarinka.sk

REKLAMA