Úvod Kultúra Žito oslávilo piate narodeniny

Žito oslávilo piate narodeniny

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najmladší piešťanský folklórny súbor Žito 24. marca oslávil piate výročie svojho založenia. Pri tejto príležitosti sa na Hotelovej akadémii, kde súbor sídli, konal slávnostný program a zábava Sims 4 Hair.

Pre približne 230 hostí pripravili členovia súboru galaprogram, v ktorom predviedli choreografie, ktoré vznikli počas celého fungovania súboru z rôznych regiónov – z nášho, ale aj z Myjavy, Važca, Polomky, Šumiaca, Tekova a Východnej Free spss Hangul edition. Hlavnou myšlienkou večera bolo poďakovanie veľkému množstvu ľudí, bez ktorých by súbor nemohol fungovať tak, ako ho poznáte.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tance sa striedali s hovoreným slovom, videoprojekciou a premietaním fotiek, aby boli zobrazené všetky aktivity, ktorým sa súbor venuje 웹윤고딕 130 다운로드. Sú to kalendárne zvyky, ale napr. aj varenie regionálnych špecialít. Okrem členov FS Žito boli súčasťou programu a zábavy aj Krajnanská muzika, ĽH Máj, ĽH Petra Obucha a ĽH Karpaty movie Lion.

Po programe si všetci vychutnali skvelé pohostenie, ktoré bolo pripravené pod taktovkou Hotelovej akadémie. Piešťanský pivovar špeciálne pre tento deň pripravil limitovanú edíciu piva ŽiWell Žito right base. Muzikanti, tanečníci a aj hostia sa spoločne bavili až do skorých ranných hodín.

„Žijeme pre Žito už 5 rokov. Bez Vás by to však nešlo Kakao Mobile. Sme veľmi radi, že máme tak široké spektrum priaznivcov a že sme mali možnosť tieto narodeniny spoločne osláviť,“ odkazujú členovia súboru Download the 2019 calendar.

Text: FS Žito (EB)  Foto: Tomáš Záhumenský

REKLAMA