Úvod Koktail Kamión do mesta privezie vianočnú atmosféru

Kamión do mesta privezie vianočnú atmosféru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany sa tento rok zaradia k 12-tim mestám na Slovensku, do ktorých zavíta Coca-Cola kamión. Sviatočnú predvianočnú atmosféru si budete môcť užiť 13 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. decembra pri Dome umenia od 16:00 a na všetkých čaká moderovaný program, v ktorom sa objaví aj Santa Claus. Atrakcia spraví radosť nielen deťom, pretože na podujatí sa budú predávať rôzne suveníry a finančný výťažok bude venovaný niektorej z charitatívnych organizácií v meste. 

cc_kamion_banner_tour_780x730_sk

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Coca-Cola Vianočný kamión sa po siedmich rokoch stal už vítanou tradíciou, ľudia nás oslovujú a prajú si, aby sme zavítali práve do ich mesta 멜론 차트 top 100 다운로드. Snažíme sa teda každoročne priviezť vianočný kamión a jeho kúzelnú atmosféru do nových miest a spolu so Santom tu rozdávať radosť. Zakaždým nás veľmi poteší, keď vidíme, s akým záujmom nás obyvatelia miest vítajú,“ uviedla Jana Nováková, manažérka projektu, a dodáva: „I tento rok sme v spolupráci s mestami starostlivo vybrali organizácie, ktoré v rámci tejto akcie podporíme.“
Súčasťou sviatočne ladeného programu je okrem iného aj špeciálny tanec pre deti sprevádzajúci pieseň „Vianoce už prišli“ usim. Ten ratolesti zabaví a zároveň zahreje počas popoludnia. Deti majú možnosť naučiť sa choreografiu od Santových pomocníkov – vianočných škriatkov 유니클로 화면보호기 다운로드.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany/Coca Cola-

REKLAMA