Úvod Koktail Jozef Metelka vystúpil na Elbrus. Dole zlyžoval aj s jednou nohou.

Jozef Metelka vystúpil na Elbrus. Dole zlyžoval aj s jednou nohou.

REKLAMA

Slovenský paracyklista Jozef Metelka strávil predošlých sedem dní na Kaukaze. Po aklimatizácii včera zdolal vrchol Elbrus vo výške 5642 metrov nad morom Gomthree masm3. Dole zlyžoval. Nebolo to po prvý raz.

„Tak dali sme to 귀트영 다운로드. Strecha Európy. Všetci sme úplne živí, zdraví. Parádne počko, aha. Títo sa tu už chystajú na zjazd a ja sa tu ešte váľam. Toto bude lyžba,“ komentoval J 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드. Metelka vo videu, ktoré zverejnil na svojom facebookovom profile.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Druhé video zachytáva piešťanského rodáka, niekoľko násobného majstra sveta i paralympijského víťaza, o tristo metrov nižšie OneNote 2019. Pred sebou má ešte zjazd, ktorým zdolá ďalších niekoľko stoviek výškových metrov. 

Metelka berie vysokohorské aktivity ako prípravu na olympijské Tokyo 2020.  Skalolezenie a skitouring využíva pri trénovaní opakovane internet vaccine. Elbrus zdolal už v minulosti, rovnako ako Kilimandžáro. Podľa jeho vyjadrenia mu nadmorská výška pomáha a dokáže točiť prevody, ktoré predtým vôbec netočil toad for oracle 12 다운로드.


-red-

REKLAMA