Úvod Koktail Hrad Beckov: Čaká vás hľadanie šaša Becka, ochutnávka burčiaku i lukostrelecký turnaj

Hrad Beckov: Čaká vás hľadanie šaša Becka, ochutnávka burčiaku i lukostrelecký turnaj

REKLAMA

Navštívte nasledujúce víkendy hrad Beckov. Čaká vás hľadanie šaša Becka, ochutnávka burčiaku i lukostrelecký turnaj.

„Ako poklad Becka“ stratil  je animačný program pre rodiny s deťmi, na ktorý sa môžete tešiť už tento víkend 15 위너 센치해 다운로드. a 16. septembra. Beckovský poklad je nešťastný, lebo kdesi stratil svojho majiteľa – šaša Becka. Pomôžte mu dostať sa z tejto smutnej situácie za pomoci šikovnosti a dôvtipu 아이클라우드 사진 다운로드. A možno sa  vám ujde aj sladká odmena. Šaša Becka budete môcť hľadať po oba dni  od  9:30 do 17:00 h.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Burčiak na hrade Beckov“ budete môcť ochutnať na budúcu sobotu 22 환경 스페셜 다운로드. septembra.  V dobách dávno minulých svahy za
hradom Beckov zdobili vinice, čo plnili opojným mokom hradné pivnice. Počas podujatia vystúpi folklórny súbor Máj z Piešťan a Kálnická studienka s dožinkovým programom Download aix 7.1. Tešiť sa môžete na výstavu kálnického kroja (svadobný, pracovný, sviatočný, smútočný ženský kroj ako aj mužský a detský). Výstava bude otvorená pre verejnosť od 17.9 셜록 시즌4 3화 다운로드. do 28.9. v krytých priestoroch hradu. Pre vaše chuťové poháriky  je pripravené niečo špeciálne. Počas dňa sa bude variť dožinková fazuľovica 아름다운강산 다운로드. Podstatné však bude počas tohto podujatia víno a najmä burčiak. Vinohrady budú zastupovať spoločnosti, ktoré sa starajú o najsevernejšie vinohrady na Slovensku a to z oblasti Nového Mesta nad
Váhom, Čachtíc, Kálnice a Vrbového finale 2009.

„Turnaj v tradičnej lukostreľbe o pohár vojvodu Ctibora“ zažijete poslednú septembrovú sobotu aio. Trináste športové podujatie v rade pod týmto názvom bude hostiť viac ako 200 súťažiacich. Pripravených je cez 18 streleckých stanovíšť i vstúpenie skupiny Musica Poetica z Trenčína Free download.

Lukostrelecká tematika bude pokračovať aj v nedeľu 30 디즈니월드잉글리쉬 다운로드. septembra druhým ročníkom programu „Lukostrelci“. Tešiť sa môžete na tradičné dielne spojené s lukárskym remeslom: lukár, šípar, krajčírka, kováč, kožiar, výroba krúžkovej zbroje, šľachovanie. Uvidíte tiež rôzne techniky výroby lukov, šípov a ostatných komponentov.
Program je pripravený na dolnom aj na hornom hrade. Objavovanie tajov lukostreľby bude zábavou i pre deti. Ak budú pozorne počúvať a sledovať remeselníkov pri svojej práci, iste sa im podarí odhaliť tajnú indíciu. Vyriešenú tajničku s indíciou môžu deti na pódiu vymeniť za sladkú odmenu.

-inf-

REKLAMA