Connect with us

Koktail

Hľadanie pokladu s Lyoness pokračuje

Published

on

Reklama

Už dva mesiace prebieha hľadanie pokladu s Lyoness. Tí, ktorí o tom počujete po prvý krát, musíte vedieť o aký poklad vlastne ide. Lyoness ukryl poklad v celkovej výške 2 milióny eur. Neveríte, tak pokračujte v čítaní a uveríte. Z výhry 20 tisíc eur sa už tešia štyria šťastní pátrači. Pred sebou máme ešte osem mesačných žrebovaní a jedno ročné žrebovanie.

Ako začať hľadať
lyonessZúčastniť sa môže každý, nakoľko účasť v love pokladov a členstvo v Lyoness clube je bezplatné. Účasť v súťaži Lov pokladov je jednoduchá. Podmienka je v zbieraní virtuálnych kľúčov (žrebov). Zbierať žreby sa dá hneď niekoľkými spôsobmi ako: nákupom u obchodného partnera Lyoness, odporúčaním Lyonessu priateľom a vyriešením týždenných „šikonvnostných“ a vedomostných úloh na online portáli Lovu pokladov .

Reklama

Od 4. marca 2013 viete dokonca aj na Facebooku za jeden mesiac zozbierať až 4 kľúče v hre „Coin Rush“ Lyoness. Pri samotnom prihlásení do výhernej súťaže Lyoness dostanete mimoriadny bonus – prvý kľúč. Tak ako všade aj tu sa snaha cení, kto poctivo zbiera má výhodu, pretože čím viac kľúčov máte na konte, tým máte väčšiu šancu vyhrať.

Za prvé štyri mesiace sa veľmi úspešne rozbehla kampaň Lyoness. Medzičasom bolo už v žrebovaní 500 000 eur a štyria hlavní výhercovia sa tešili z výhry 20 000 eur. Je isté, že Lyoness vám nedá len „Peniaze späť z každého nákupu“, ale môžete tiež vyhrať skvelé ceny.

Reklama

Lyoness je nákupné spoločenstvo založené Hubertom Freidlom v roku 2003 a ponúka svojim členom peniaze späť z každého nákupu. Pôvodne začínalo v štyroch krajinách, v súčasnosti sa vyvinulo na medzinárodnú spoločnosť ponúkajúcu všetkým účastníkom jedinečnú Win-Win situáciu. Lyoness poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostanú späť peniaze, zatiaľ čo partnerské spoločnosti získavajú lojálnych zákazníkov a radi im poskytujú špeciálne výhody.
Lyoness spoločenstvo je momentálne aktívne v 32 krajinách Európy ako aj v USA, v Kanade, Brazílii, Spojených arabských emirátoch, v Katare, v Južnej Afrike a v Ázijsko-pacifickej oblasti (Hongkong, Macao, Austrália, Filipíny, Thajsko) a teší sa celosvetovo z viac ako 2,7 milióna členov.

Zdroj: www.lyoness.com

Populárne články