Úvod Koktail Fašiangová plesanica v Krakovanoch – zabavíte sa a podporíte dobrý cieľ

Fašiangová plesanica v Krakovanoch – zabavíte sa a podporíte dobrý cieľ

REKLAMA

V obci Krakovany sa už o necelé dva týždne uskutoční VI. Fašiangová plesanica. Výťažok z nej bude použitý na podporu etnografického múzea v obci 초청장 서식 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Fašiangová plesanica v obci neďaleko Piešťan sa uskutoční 26 종말의 세라프 자막 다운로드. jaunára v Kultúrnom dome so začiatkom o 20:00 h. Do tanca vám bude hrať Ľudová hudba Petra Obucha a skupina Tenor.

Múzeum Za krakovskú bránu bolo prvým súkromným etnografickým múzeom na Slovensku, ktoré založila na jeseň 2005 rodina Piscová 가십걸 시즌1 다운로드. Dokumentuje nielen život obyvateľov obce Krakovany, ale aj z priľahlých dedín. V hospodárskej časti sú nainštalované nástroje a pracovné náradie, ktoré sa používali pri obrábaní pôdy, pri spracovávaní potravín a pri vykonávaní rôznych hospodárskych a domácich prác 괌 지도 다운로드. V obytnej časti okrem bežného zariadenia dominuje zbierka obradových textílií, krásnych krojov a paličkovanej čipky. Typ paličkovanej čipky ktorú zhotovovali a zhotovujú ženy z Krakovian a okolia je svetový unikát 신나는 힙합 다운로드. Práve jej je v múzeu venovaný značný priestor a veľká pozornosť.

-inf- Zdroj: Za krakovskú bránu

REKLAMA