Úvod Koktail Drip Coffee Festival bol nielen o káve, ale aj o uvoľnenej atmosfére

Drip Coffee Festival bol nielen o káve, ale aj o uvoľnenej atmosfére

REKLAMA

Elektrárňa Piešťany bola v sobotu 23. septembra dejiskom Drip Coffee festivalu, ktorý bol primárne zameraný na prípravu filtrovanej kávy a určený pre všetkých milovníkov tohto nápoja 킹아서 제왕의검 다운로드. Organizátori i účastníci boli s priebehom nadmieru spokojní, pričom okrem chutnej kávy a dobrého jedla si pochvaľovali najmä uvoľnenú a bezprostrednú atmosféru java 1 7 jdk 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Myšlienka Drip Coffee Festivalu vznikla asi na konci mája Xenonia 3. Našim hlavným cieľom bolo zoskupiť takmer všetkých slovenských pražiarov, ktorí pracujú s výberovou kávou aby počas celého dňa pripravovali osobne kávu presne tak, ako sami chcú aby chutila 무한도전 473회 다운로드. Taktiež sme považovali za nutnosť rozprávať o témach, ktoré by mali byť počuté a diskutované. Dobudúcna budeme určite v tomto zámere pokračovať a prinesieme ešte viac technických tém 젠 메이트 다운로드. Priebeh celého festivalu zaskočil nás samotných, vládla uvoľnená priateľská atmosféra, záujem o workshopy a prednášky ďaleko predbehol naše očakávania website. Máme čo zlepšovať a verte, že zlepšovať chceme,“ informujú o podujatí organizátori.

Festival bol rozdelený na tri časti, prvá z nich sa týkala prípravy kávy a ochutnávok, nachádzali sa tu pozvané pražiarne, ktoré prezentovali svoje produkty a nachádzal sa tu espresso bare 1987 free download. V galérii sa nachádzala relaxačná zóna, kde si mohli návštevníci pochutiť na koláčoch, víne či dobrom pive a prezrieť si mohli malú výstavu 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. V poslednej časti prebiehali prednášky, workshopy, baristické fórum a cupping, záujemcovia sa mohli dozvedieť viac napríklad o varení piva, zložení vody a samozrejme o káve 멜론 차트 top 100 다운로드.

Partnermi podujatia boli Tlačiareň Neumahr, Elektrárňa Piešťany, Concept Coffee Roasters, Matej Ilenčík, Bionela a Rádio_FM usim.

-lt/Zdroj: Drip Coffee Festival/Foto: Drip Coffee Festival, Elektrárňa Piešťany-

REKLAMA