Úvod Koktail Dopravné ihrisko vo Vrbovom využívajú školy zo širokého okolia

Dopravné ihrisko vo Vrbovom využívajú školy zo širokého okolia

REKLAMA

Dopravné ihrisko, ktoré sa nachádza vo Vrbovom pri vodnej nádrži Čerenec, spoločne založili majitelia autoškôl Libor Bohunický, Ladislav Baán, Jozef Királ a Ján Horúcka a v jeho priestoroch už sedem rokov vyučujú deti aj dospelých tomu, ako sa správať na cestách Lie Detector. Ročne sa tu vystrieda až päťtisíc detí z prvého stupňa asi päťdesiatich základných škôl z obcí v širokom okolí. Okrem Vrbového a Piešťan ho navštevujú napríklad školy z Radošiny, Nového Mesta nad Váhom, Leopoldova, Trenčína, Hlohovca, ale aj mnohých ďalších miest a obcí 맥 크롬 유튜브 다운로드.

IMG_0933_resizeNa začiatku bolo dopravné ihrisko pojazdné a jeho majitelia s ním jazdili po školách 가을체 폰트 다운로드. Po zmene legislatívy, ktorá určila na výcvik kužeľov autoškolám stálu plochu, sa s ním rozhodli usadiť a vybudovať priestor spĺňajúci bezpečnostné a hlavne zákonom stanovené podmienky Konosba. Dopravné ihrisko sa nakoniec podarilo dokončiť a momentálne okrem plochy 4000 štvorcových metrov na nácvik dopravných situácií pre študentov autoškôl a detí zo základných škôl pozostáva aj z učebne, sociálneho zariadenia a skladu 안아보자 다운로드. Do budúcnosti chcú vylepšiť prostredie v okolí, domaľovanie vodorovného dopravného značenia a vytvoriť tak nové situácie.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

„Sme veľmi hrdí na to, ako nám dopravné ihrisko funguje, že sme sa štyri autoškoly, štyria kamaráti dokázali takto spojiť, spoločne riešiť problémy, navzájom si pomáhať a spolupracovať, i keď sme vlastne konkurenti Cine 21 movie download. Vidíme, že sme sa rozhodli pre niečo správne, pretože pre deti je to veľkým prínosom,“ povedal o dopravnom ihrisku Libor Bohunický.

IMG_1070_resizeZáujemzo strany základných škôl o výučbu dopravnej výchovy na ihrisku je obrovský, o čom svedčí to, že termíny sú plné až do októbra vm player 다운로드. V triede sa deti učia rozpoznávať značky, križovatky a inštruktori prísne dodržiavajú osnovy Ministerstva školstva. Teoretické vedomosti si následne vyskúšajú v praxi na ploche, kde si môžu zajazdiť na bicykloch, ale záujem je najmä o šoférovanie autíčok Download Android bitmap. Tých je dohromady pätnásť, pochádzajú z Holandska a vďaka nastaviteľnej sedačke a nosnosti až 70 kilogramov si ich užije každé z detí. Dôležitým faktorom je aj ich bezpečnosť, pretože za celú dobu používania sa na nich nestal napriek niekoľkým „búračkám“ žiaden úraz 폰으로 다운로드. Inštruktori sú na ploche ihriska nekompromisní a každý dopravný priestupok je potrestaný tým, že sa zo žiaka stane chodec, až kým neprejde všetkými semaformi 신세기 에반게리온 다운로드.

IMG_1063_resize„Začať s dopravnou výchovou v skorom veku je pre deti veľkým prínosom. Žiaci, ktorí sú momentálne v autoškolách a dopravnú výchovu neabsolvovali, majú dosť veľké problémy so značkami. Naopak deti, ktoré k nám prichádzajú pravidelne od prvej triedy neskôr ľahšie spoznávajú značky, vedia riešiť križovatky, je to pre ne veľkou výhodou. Tento rok sme začali tiež robiť súťaž, ktorá je takou zjednodušenou verziou záverečných skúšok v autoškole a u detí sa stala veľmi obľúbenou,“ dodal na záver Libor Bohunický.

-lt-

REKLAMA