Connect with us

Koktail

Dominika sa vydala a anglickí novinári objavili jej ďalší talent

Published

on

Reklama

Známa tenistka s piešťanskými koreňmi Dominika Cibulková (27) sa tento víkend vydala za svojho dlhoročného priateľa Michala Navaru (31). Informácie o ich svadbe priniesli skoro všetky slovenské médiá, jeden článok, ktorý prevzali vo štvrtok 7. júla tvnoviny.sk z britskej televízie BBC, však bol o niečom inom. Anglickí novinári zistili že okrem tenisového talentu má ešte ďalší v zásobe – podľa vône loptičky, dokáže rozoznať, ktorá je napríklad z Roland Garros alebo US Open. Televízia si preto vymyslela výzvu: CiBALLkova Open.

„Rada ovoniavam veci,“ povedala Dominika pri rozhovore a uviedla, že ak jej dajú loptičky napríklad z US Open alebo Roland Garros, tak dokáže povedať, ktorá je odkiaľ. Novinári ju zobrali za slovo a pripravili pre tenistku test, ktorý nazvali CiBALLkova Open. V ňom mala ovoňať tenisové loptičky zo štyroch turnajov:  Roland Garros, Australian Open, Wimbledon a US Open.

Reklama

Dominika test, samozrejme, s úspechom zvládla a všetky štyri loptičky identifikovala správne.

Reklama

13619809_10153962850008962_2956556860129871717_nO pár dní neskôr sa konala aj jej svadba s Michalom. Svoje áno si povedali v Dóme sv. Martina v Bratislave a obradu sa zúčastnilo okolo 250 hostí. Na svadobnej hostine v kaštieli Oponice mladému páru zaspievali Robo Opatovský, Dara Rollins, ale aj skupina ELÁN. Dominika bola oblečená v čipkovaných šatách prestížnej španielskej značky, ktoré mali telovú podšívku.

Podľa najnovšej správy tlačových agentúr sa tenistka, ktorej sa stále darí aj na svetových súťažiach, vďaka postupu do štvrťfinále Wimbledonu, vo svetovom rebríčku WTA dokonca posunula z 18. na 12. miesto.

-red-, Zdroj: tvnoviny.sk, novycas.sk, Video: You tube, foto: FB Dominika Cibulková

Populárne články