Úvod Koktail Dokumentarista zháňa historické fotografie či zábery. Nevlastníte materiály z Ceny Slovenska prípadne...

Dokumentarista zháňa historické fotografie či zábery. Nevlastníte materiály z Ceny Slovenska prípadne osláv 1. mája?

Giom 2
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Michal Havrila, ktorý sa rozhodol natočiť dokument o miestnych automobilových dizajnéroch s názvom “Slovenské autá, o ktorých ste nevedeli”, sa snaží pre svoj film získať archívne materiály 한컴타자연습 97 다운로드. Vo filme sa snaží zdokumentovať šikovnosť Petra Chudého, Andreja Chotváča a Františka Nemca, ktorí dokázali doslova na kolene vytvoriť jedinečné vozidlá ako Giom, Giom 2 alebo Spider 방사형 배경 다운로드. Ak náhodou vlastníte historické fotografie prípadne filmové zábery z Ceny Slovenska alebo osláv 1. mája z 80-tych rokov určite ho kontaktujte prostredníctvom mailu na adrese film@slovak-motorsport.net. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

“Trošku ma mrzí, že v Piešťanoch nie je múzeum, ulica, socha alebo aspoň pamätná tabuľa, ktorá by obyvateľom pripomínala Cenu Slovenska jvm 1.7 다운로드. Závodilo tu kopu majstrov sveta, návštevnosť divákov bola obrovská a možno práve to motivovalo skupinu nadšencov, aby stvorili jedinečné autá Giom a Spider exchange 2013 다운로드. To, na čo potrebovali značky ako Ferrari, Lotus či McLaren celé tímy konštruktérov dokázali nadšenci Andrej Chotváč, Peter Chudý a František Nemec vytvoriť v provizórnych podmienkach, len vďaka svojmu talentu a túžbe GameBoy Color. Navyše za socializmu sa veci nedali len tak kúpiť, a tak väčšinu vecí až po najmenšie detaily museli sami vymyslieť a vyrobiť. O ich autách sa dokonca písalo v zahraničí, ale namiesto toho, aby si vyslúžili podporu, stali sa terčom vtedajšieho režimu,” povedal nám o filme ešte v novembri jeho autor Michal Havrila 터보 다시 mp3 다운로드.

spider

Michal Havrila je prevádzkovateľ webovej stránky o Slovenskom motorizme a o téme, ktorá ho zaujímala mohol napísať článok podložený fotografiami 크롬 바이러스 다운로드. Rozhodol sa však, že svoj nápad spracuje atraktívnejším dokumentárnym spôsobom. Najťažšia podľa jeho slov je práca režiséra, ale najmä preniesť do filmu svoje predstavy a nápady, ktoré sa v nízkorozpočtových podmienkach dajú naplniť len veľmi ťažko free ringtones for the iPhone. Dĺžka hotového filmu sa bude pohybovať v rozmedzí 30 až 60 minút.

DSC09876

-lt/Foto: Michal Havrila, Andrej Chotváč-

REKLAMA