Úvod Koktail Dobrodružstvo s Jančiči je tu

Dobrodružstvo s Jančiči je tu

REKLAMA

Dobrodružstvo s Jančiči môžete zažiť už v sobotu 28. apríla. Príďte sa naučiť sa niečo nové. Zaspievať si a zatancovať si, budete môcť okrem Jančiči aj s jej   kamarátmi Brumkom a Chlpáčikom. 

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Jančiči miluje zázraky – deti Find the wrong picture for free download. Preto sa rozhodla, že im bude robiť radosť a  ukáže im  svoj svet snov, v ktorom zažíva tie najúžasnejšie dobrodružstvá. Na ceste za dobrodružstvom spoznávajú deti dary zeme, zaspievajú a zatancujú si, ale hlavne zažijú veľa zábavy overseas music. Príďte spoznať veselé dievčatko a jej kamarátov medveďa Brumka a psíka Peťka Chlpáčika.

Podujatie sa uskutoční 28.4. 2018 o 17:00 na Malej scéne v MsKS na ulici A Download Arirang News. Dubčeka v Piešťanoch. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal Python opencv.

Vyhodnotenie súťaže

V súťaži o tri vstupenky na toto podujatie ste mali odpovedať na otázku „Koľko piesní je na debutovom CD Jančiči?“ Správna odpoveď znie 15 디아블로 2 다운로드. Zo zaslaných odpovedí sme vylosovali výherkyňu, ktorou sa stala Eva Žažová z Piešťan. Gratulujeme.

-red-

REKLAMA