Connect with us

Koktail

Do Piešťan mieri workshop Psychofonetiky „Zdravé hranice“

Published

on

Reklama

Dobromilý ateliér bude v stredu 29. marca dejiskom workshopu s názvom „Zdravé hranice“, ktorý povedie Yehuda Tagar zakladateľ Psychofonetiky, kouč a psychoterapeut. Počas prednášky sa dozviete viac o nastavovaní, udržianí a posilňovaní vnútorných hraníc prostredníctvom psychofonetiky, ktorá je nástrojom metodického rozvoja empatie. Tento nástroj na emocionálnu sebaobranu a prehĺbenie vzťahov s druhými vám môže pomôcť byť lepším partnerom, rodičom, učiteľom, terapeutom i manažérom. Stretnutie sa začína na o 18.00 hodine na Javorovej ulici číslo 38 a podujatie spoločne organizujú Sieť Dobra a Akadémia Psychosofie PACE Slovakia. Workshop bude prebiehať v anglickom jazyku s tlmočením, takže znalosť angličtiny nie je potrebná. Viac informácií nájdete tu.

Nastavovanie, udržiavanie a posilňovanie vnútorných hraníc.

Reklama

Sme individuality a sme členmi skupín. Sme súčasťou partnerských vzťahov aj hierarchických štruktúr. Máme zodpovednosť za seba a niekedy aj za iných. Požiadavky tých, za ktorých nesieme zodpovednosť, nás často vyčerpávajú a neostáva nám síl pre seba.

Môžeme dávať zo seba to najlepšie, ale podeliť sa môžeme len s tým, čoho sami máme dosť. Ako sa postarať o seba tak, aby sme neukrátili naše deti, žiakov, klientov, zamestnancov, pacientov, priateľov….? Kto sa postará o Teba?

Reklama

Vnútorné hranice nie sú steny. Nechceme sa od sveta oddeľovať. Chceme byť jeho súčasťou, chceme byť prijímaní, milovaní, ocenení, chceme robiť svetu dobrú službu a byť pochopení. A možno chceme byť plní sily, energie, života, lásky, výživy a empatie…

Predstavenie psychofonetiky ako nástroja empatie, ktorá sa dá metodicky rozvíjať. Empatia nie je len súcit, empatia je hlboké pochopenie situácie z pohľadu toho druhého. Na to je potrebné poznať svoj postoj k situácii a hlboko empatizovať so sebou samým. Skvelý nástroj na emocionálnu sebaobranu a prehĺbenie vzťahov s druhými.

Praktický workshop o hraniciach pomocou sebaempatie a empatie

medzi partnermi – byť lepším partnerom
medzi rodičmi a deťmi – byť lepším rodičom
medzi učiteľom a žiakom – byť lepším učiteľom
medzi terapeutom a klientom – byť lepším terapeutom
medzi manažérom a členmi tímu – byť lepším manažérom

…Nikto nevie povedať, akým človekom sa máš stať, iba Ty…

7f0f78af-6cc5-46ed-bc21-cc96dafaf461

Yehuda Tagar – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu psychológie slobody v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax. (Austrália, Izrael, Veľká Británia, Slovensko, Česko, Nemecko, Juhoafrická republika, Panama)

-inf-

Populárne články