Úvod Koktail Cyklisti v nedeľu prejdú 23 miest a obcí regiónu, môžete sa pridať

Cyklisti v nedeľu prejdú 23 miest a obcí regiónu, môžete sa pridať

REKLAMA

Občianske združenie Cyklisti z okolia Hlohovca chystajú na nadchádzajúcu nedeľu ďalší výjazd. Tentoraz prejdu cyklisti cez 23 miest a obcí regiónu spring framework file. Štartuje sa z Hlohovca smer mikroregión Nad Holeškou a cez Piešťany popod Považský Inovec sa účastníci vrátia späť do Hlohovca.

„Chodilo mi veľa návrhov a náčrtov na trasu prvej etapy sezóny 2018, no s veľkým počtom som nemohol súhlasiť buď ja, alebo tí vyšší Kung Fu Yo download. Dohodli sme sa však, že prejazd cez Malženice a Trebatice bude, avšak iným smerom ako sme pôvodne chceli. Takže celá trasa sa natiahla a bude merať 89 kilometrov 검은사막m 유니크 매크로 다운로드. No naši fanúšikovia však zúfať nemusia. Opäť bude k dispozícii aj naše zberné vozidlo, v ktorom bude tiež  bufet, takže nejaké vody a niečo na jedenie bude k dispozícii Go piano. Dohodli sme sa, že sa zastavíme aj na piešťanskej Lodenici, tak ako je už zvykom Vážskeho prológu,“ približuje plán na nedeľu 17. júna predseda OZ Cyklisti z okolia Hlohovca

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Akcia je prístupná širokej verejnosti 이혼 양식 다운로드. Registračný poplatok sa nevyberá, avšak prípadný dobrovoľný príspevok organizátorov poteší. Trasa je vhodná predovšetkým pre cestné bicykle, no horské i trekingové nie sú žiadnym problémom Sherlock Season 1. Priemerné tempo sa odhaduje na 20-30 km/h.

Zraz cyklistov je naplánovaný 17.6.2018 o 13:00 na Námestí svätého Michala (pri pamätníku SNP) v Hlohovci Hello Loveless Download.

-red- Ilustr. foto: Barbora Hilková / Cyklisti z okolia Hlohovca

REKLAMA