Úvod Koktail Cyklisti v nedeľu prejdú 23 miest a obcí regiónu, môžete sa pridať

Cyklisti v nedeľu prejdú 23 miest a obcí regiónu, môžete sa pridať

0
REKLAMA

Občianske združenie Cyklisti z okolia Hlohovca chystajú na nadchádzajúcu nedeľu ďalší výjazd. Tentoraz prejdu cyklisti cez 23 miest a obcí regiónu. Štartuje sa z Hlohovca smer mikroregión Nad Holeškou a cez Piešťany popod Považský Inovec sa účastníci vrátia späť do Hlohovca.

„Chodilo mi veľa návrhov a náčrtov na trasu prvej etapy sezóny 2018, no s veľkým počtom som nemohol súhlasiť buď ja, alebo tí vyšší. Dohodli sme sa však, že prejazd cez Malženice a Trebatice bude, avšak iným smerom ako sme pôvodne chceli. Takže celá trasa sa natiahla a bude merať 89 kilometrov. No naši fanúšikovia však zúfať nemusia. Opäť bude k dispozícii aj naše zberné vozidlo, v ktorom bude tiež  bufet, takže nejaké vody a niečo na jedenie bude k dispozícii. Dohodli sme sa, že sa zastavíme aj na piešťanskej Lodenici, tak ako je už zvykom Vážskeho prológu,“ približuje plán na nedeľu 17. júna predseda OZ Cyklisti z okolia Hlohovca

REKLAMA
Pivaren na rohu
Pav pod na florbal

Akcia je prístupná širokej verejnosti. Registračný poplatok sa nevyberá, avšak prípadný dobrovoľný príspevok organizátorov poteší. Trasa je vhodná predovšetkým pre cestné bicykle, no horské i trekingové nie sú žiadnym problémom. Priemerné tempo sa odhaduje na 20-30 km/h.

Zraz cyklistov je naplánovaný 17.6.2018 o 13:00 na Námestí svätého Michala (pri pamätníku SNP) v Hlohovci.

-red- Ilustr. foto: Barbora Hilková / Cyklisti z okolia Hlohovca

REKLAMA