Úvod Koktail Chystá sa jarný šatníkový detox – zapojiť sa môžete aj vy

Chystá sa jarný šatníkový detox – zapojiť sa môžete aj vy

REKLAMA
GM Dental Zubar

Máte v šatníku kabelky, topánky, oblečenie v tip top stave, ktoré ste už na sebe nemali ani nepamätáte, alebo ste ho nemali vôbec oblečené Download Albata? Skúste Jarný šatníkový detox, urobte si priestor v skrini a navyše sa dobre zabavte pri maškrtách a dobrej hudbe. Ak máte naopak pocit, že nemáte čo na seba, môžete tu doplniť veci, ktoré sa vám hodia 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

 

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

„Urobte si „jarné upratovanie“ šatníka s oblečením a doplnkami (dámske, pánske, detské) s následným predajom vytriedeného oblečenia – v dobrom a čistučkom stave 후레자식 다운로드. Predovšetkým ide o nosené oblečenie, ktoré sme využili na pár príležitosti, alebo už sme sa doňho nezmestili, ale stáva sa, že v skrini nájdeme aj to s visačkou, ktoré tiež na našom bazáre privítame 즐거운 사라 다운로드. Návštevníkov čaká privítanie v podobe sladkej maškrty, módne kúsky, ktoré nájdu svojich nových majiteľov a samozrejme super nálada :),“ pozývajú organizátorky 고스트 11.5 다운로드.

Predávajúce sa môžu prihlásiť mailom na veronika.marekova@yahoo.com (neváhajte, počet miest je limitovaný). Termín uzávierky prihlášok 15 소스 세이프 2005 다운로드. 2. 2018.

Jarný šatníkový detox sa uskutoční 3. marca 2018, v čase od 9:00-13:00 h vo Ville Hungaria, Rázusova 9, Pieštany.

-inf-

REKLAMA