Úvod Koktail Chcete pomôcť? CPČ potrebuje vybavenie pre voľnočasové aktivity s deťmi

Chcete pomôcť? CPČ potrebuje vybavenie pre voľnočasové aktivity s deťmi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Centrum pomoci človeku v Piešťanoch, patriace pod Trnavskú arcidiecéznu charitu, pomáha sociálne slabým, ľuďom bez domova i osamoteným seniorom 에덴의 선택 다운로드. V dohľadnej dobe tiež plánuje vytvoriť priestor pre rozumné využitie voľného času detí a mládeže formou tvorivých dielní a remeselných dielní, oddychových hier i doučovaním. V súvislosti s touto aktivitou žiada dobrých ľudí o pomoc pri zabezpečení materiálneho zázemia, ktoré by umožnilo vykonávať s deťmi rôzne záujmové činnosti. 

IMG_2707

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Medzi hlavnú náplň činnosti Centra pomoci človeku v Piešťanoch patrí sociálne poradenstvo, sociálna asistencia, organizovanie zbierok potravín, hľadanie darcov šatstva, nábytku a domácich spotrebičov, ich výdaj ľuďom odkázaným na tento druh pomoci on-screen phone. Okrem toho pripravuje rôzne tvorivé dielne, ktoré poskytujú priestor na vytvorenie zručností a sebarealizáciu klientov centra.

Vytvorenie priestoru pre voľnočasové aktivity detí je vlastne nadviazaním na prácu s dospelými 슈가맨3 음원 다운로드. K ich rozbehnutiu sa snaží Centrum pomoci človeku získať najmä spoločenské hry napríklad šach, monopoly, activity, scrabble, stolný hokej, či futbal 카라 스텝 다운로드. Na tvorivé dielne zase budú šikovné deti potrebovať náradie ako napríklad vŕtačku, vrtáky, pílky, kľúče, kliešte, šrobováky, s ktorými budú samozrejme pracovať pod starostlivým dohľadom členov organizácie mp3 blank. Charita by uvítala aj športové potreby ako sú stolnotenisové potreby a stôl, bedminton, soft tenis, lopty a podobne.

Veci môžu darcovia priniesť do Centra pomoci človeku, sídliaceho na A.Hlinku č 레알팜 게임 다운로드. 41 v Piešťanoch (vedľa materského centra Úsmev a práčovne), v utorok od 12:00 do 18:00 a vo štvrtok od 8:00 do 12:00. V prípade akýchkoľvek informácií ohľadne hľadaných potrieb kontaktujte sociálnu pracovníčku centra Mgr 인벤터 2014 다운로드. Katarínu Sarvašovú telefonicky na čísle 0910 788 031, alebo e-mailom : charita.piestany@charitatt.sk.

Informácie o CPČ v Piešťanoch, patriace pod Trnavskú arcidiecéznu charitu nájdete na webe:
http://www.charitatt.sk/nase-sluzby/centra-pre-ludi-v-nudzi/centrum-pomoci-cloveku-piestany/

-inf-

REKLAMA